1 VÄIKE VALGE VALE, mida kõik mehed kasutavad

1 VÄIKE VALGE VALE, mida kõik mehed kasutavad

Kõik inimesed valetavad aegajalt ja ka suhetes tuleb ette väikeseid valgeid valesid. Sageli valetame siis, kui ei taha oma partnerile haiget teha ega teda solvata. Nagu naised varjavad asju suuremate tülide vältimiseks, siis teevad seda ka mehed. Portaal Relationship Rules pani kirja 1 väikese valge vale, mida kõik mehed oma naistega kasutavad. 

Kas oled mehega väljas käies pannud tähele, kuidas ta silmanurgast teisi naisi vaatab ning eeldab, et sa ei märka seda? Kui mehelt selle kohta aru pärid, siis eitab ta kõike ning väidab nagu kujutaksid seda kõike endale ette. Seejärel hakkad sina endas kahtlema ning lõpuks jäädki meest uskuma. 

Tegelikult su sisetunne aga ei peta sind, vaid mees kasutas sinu peale väikest valet valet, sest ei taha sulle haiget teha. Tõde on see, et enamus mehi vaatab teisi naisi. Kui keegi talle atraktiivsena tundub, siis tahes tahtmatult jääb kena naine igale mehele silma. Ka sina vaatad ju teisi mehi? See aga ei tähenda ju seda, et plaaniksid oma kallimat kohe petma tormata. Ka mehed võivad lihtsalt vaadata ning see ei tähenda ilmtingimata seda nagu plaaniks mees sind silmapilkselt maha jätta ning teise naise käte vahele tormata. 

Sarnased artiklid