“10 AASTAT MINU ELUST oli täielik vale!”

“10 AASTAT MINU ELUST oli täielik vale!”
123rf.com

Pika suhte lõpp on alati raske ja eriti raske on see sellisel juhul, kui saad sellest teada nagu üks 32-aastane mees, kes oma kogemusest Reddit veebilehel rääkis. Mees avaldas, et ta on olnud oma naisega 10 aastat koos ja nüüd selgus, et kõik on olnud vale.

“Oleme koos olnud 10 aastat ja sellest viis kihlatud. Viimased aastat on meile aga väga rasked olnud ja olen juba mõnda aega proovinud abi saada. Olen naist kaks aastat ülal pidanud ja talle raha andnud. Võtsin lausa töö välismaalt vastu, et meil rohkem raha oleks. Olen maksnud majalaenu, arved ja saatnud naisele ka vajadusel raha.

Kihlatu on muutunud aga eemalolevaks ning on hakanud nädalavahetusi oma “sõpradega” koos veetma. Mul tekkisid kahtlused ja nuhkisin natuke tema telefonis ringi. Selgus, et ta on mind petnud ja ma isegi ei tea kaua see kestnud on.

Küsisin talt petmise kohta ja ta tunnistas kõik üles. Tema meelest ei üritanud ma piisavalt. Ma oleksin pidanud sundima teda psühholoogi juurde minema, sest tal on masendus. Ta ütles ka, et seni kuni üritame oma suhet parandada võin teda rahaliselt edasi toetada. Vastasin, et meie vahel on kõik läbi.”

Naine oli mehele varasemalt rääkinud, et ta on adopteeritud, teda on vägistatud, teda peksti lapsena ja kuidas tal 10 000 eurot ära varastati.

“Sain teada, et ükski neist ei vastanud tegelikult tõele. Teda pole kunagi vägistatud, tal on bioloogilised vanemad ja talt pole kunagi raha varastatud.”

Mees ütles, et jätkab oma elu üksinda.

“Proovin üle saada usaldamisprobleemidest, mille ta mulle jättis. Paranemisteekond on alanud.”