10 küsimust: Eesti naised vastavad mehi piinavatele küsimustele

10 küsimust: Eesti naised vastavad mehi piinavatele küsimustele

Kui tihti sa mõtled midagi, aga välja ütled hoopis midagi muud? Naiste juures on palju asju, mida mehed ei mõista: mida me neist täpselt ootame, miks me ennast meigime, mis meie pea segi ajab ning miks naised läbi aegade tunnevad tõmmet “pahade poiste” poole. Küsimusi, millele mehed naistelt vastuseid tahaksid, on palju. Lasime meestel küsimused meie poole teele panna, valisime välja kümme kõige populaarsemat ning lasime viiel kohalikul naisel neile vastused anda. 

Kui tihti sa mõtled midagi, aga välja ütled hoopis midagi muud? Naiste juures on palju asju, mida mehed ei mõista: mida me neist täpselt ootame, miks me ennast meigime, mis meie pea segi ajab ning miks naised läbi aegade tunnevad tõmmet “pahade poiste” poole. Küsimusi, millele mehed naistelt vastuseid tahaksid, on palju. Lasime meestel küsimused meie poole teele panna, valisime välja kümme kõige populaarsemat ning lasime viiel kohalikul naisel neile vastused anda. 

 

1.  Miks on naistel vajadus pidevalt keerutada?

Heleri (25): Eks ikka selleks, et meeste keerutamistele samaga vastata ja tagaajamismäng põnevamaks muuta!

Kerttu (29): Mina pole küll kunagi sihilikult keerutanud. Võibolla esitavad mehed liiga segaselt sõnastatud küsimusi ning seetõttu mõistame neid valesti ning anname teile vale vastuse. 

Kerli (30): Arvan, et tihti naised lihtsalt ei julge meestele teatud asju otse välja öelda. 

Triinu (27): Keerutame sellepärast, et põnev oleks ning mehe huvi säiliks. 

Eva (37): Keerutades on hea jälgida, kuidas mees selle lõpliku tõe vastu võtta võiks.

 

2. Miks te sunnite mehi pidevalt mõistatama? 

Heleri: Me eeldame, et teil on endal ka töötav mõistus ning kõike ei pea puust ette ja punaseks tegema! 

Kerttu: Me lihtsalt austame traditsioone – naised on läbi aegade meestele nuputamiseks mõtteainet andnud. 

Kerli: Mina ei tee seda kunagi! 

Triinu: Põnevus, põnevus, põnevus!!! Muidu hakkab lihtsalt igav.

Eva: See ei ole sund, pigem kujuneb nii.

 

3. Mida te mehes siis lõpuks otsite?

Heleri: Mõistust, arukust, vastutustunnet, hoolivust, tuge, huumorisoont, julgust, kaitset. 

Kerttu: Ta peab minus selle “erilise” tunde tekitama. Jah, ma võiksin siia ilmselt tuhat erinevat omadust üles loendada aga mis selle mõte oleks? Mees peab mehelik olema – see on kindel. Ausus on samuti äärmiselt oluline.

Kerli: Mina otsin mehest siirust, armastust ja hoolivust. Usun, et seda tahavad kõik naised. 

Triinu: Turvatunnet, tasakaalukust ja otsustusvõimet. Et mees tuleks ja ütleks: “Ma tulen sulle kell 14.00 järgi, võta see ja see kaasa!“

Eva: Mehelikkust, avatust. Empaatia on väga oluline, lähtuvalt sellest tekib ka turvatunne.

 

4. Miks te alatihti ütlete üht, aga mõtlete samal ajal tegelikult hoopis midagi muud?

Heleri: Sest kohati on teiepoolne naiste mittemõistmine nii ajuvaba, et kohe ei saa otse välja öelda!

Kerttu: Mõnikord on naistel raske oma tegelikke mõtteid ja tundeid sõnadesse panna. 

Kerli: Mina isiklikult ütlen sellepärast, et perekonnas rahumeelt hoida. 

Triinu: Sest me oleme naised ja me ei tea ise ka, mida tahame!

Eva: Mulle tundub, et mehed on selles osas sarnased naistega … pigem siis teades, et see vastus meeldib mehele rohkem.

 

5. Mis teema teil nende “pahade poistega” on, kui tahate lõppkokkuvõttes hoopis teistsugust meest?

Heleri: Nad on seksikad, vastupandamatud ning oskavad endast huvituma panna ja vähemalt alguses mõni aeg ka naistega käituda.

Kerttu: Ei taha teistsugust meest! Tahaks paha poissi, kes käituks minuga kui väga-väga hea poiss!

Kerli: Ei armasta pahasid poisse, ei tea mida neis üldse nähakse!

Triinu: Jahi-instinkt, et näha kas ikka saadakse kätte see nn ahvatlusi täis bad-boy.

Eva: Paha poiss võib olla huvitav sõber ja mitte midagi enamat.

 

6. Teravate otsadega pikad küüned ja igasugu muud veidrad võltsasjad – kelle jaoks?

Heleri: Iseenda!

Kerttu: Loomulikult eelkõige mugavuse pärast. Hoian nendega oma kiire elutempo juures meikimise ja maniküüri pealt kõvasti aega kokku.

Kerli: Paigaldan endale küüsi ja ripsmeid juba sellepärast, et endal oleks hea ja ilus vaadata. Mul endal  lihtsalt pole need sünnipäraselt nii ilusad.

Triinu: Teiste naiste kadedaks tegemiseks ilmselt. Enda enesetunde parandamiseks?

Eva: Kunagi katsetasin küüsi. Oli muidugi ilus, aga mitte primaarne minu jaoks. Hetkel kasutan ripsmeid ja olen rahul. Enesetunne on minu jaoks olulisem, kui teistele meeldida või kedagi kadedaks teha. 

 

7. Mis paneb südame kiiremini lööma ja muudab jalad nõrgaks? 

Heleri: Enesekindel mees, kes teab, mida tahab ja kuidas seda saavutada. Samuti ka mees, kes oskab naisega käituda ning oskab sind pisiasjadega armastatuna tundma panna.

Kerttu: Pilk, mis minust läbi vaatab. Enesekindlus.

Kerli: Mind lööb jalust nõrgaks, kui mees mind üllatab ja neid üllatusi saan ma õnneks igal tähtpäeval: emadepäeval, sünnipäeval, pulma-aastapäeval ja mõnikord on mu mees nii džentelmen, et üllatab mind ka ilma põhjuseta.

Triinu: Tähelepanu, komplimendid, üllatused.

Eva: Lugupidamine, tänusõnad ja erilised komplimendid.

 

8. Kus jookseb piir sõpruse ja armastuse vahel ning kuidas seda ületada?

Heleri: Kui sa juba oled friendzone`s, siis sealt nii naljalt ei pääse.  Kui ikka tõmmet ei ole, siis sealt see piir jooksebki.

Kerttu: Piiri sõpruse ja armastuse vahel on väga keeruline defineerida. Enamasti polegi võimalik seda piiri ületada.

Kerli: Ma tean, et paljud ei usu mehe ega naise sõprusesse, aga mina usun. Alati ei ole nii, et üks osapool ära armub. Väga hästi saab hoida sõprussuhet. Mõnikord ongi hea, kui su usaldusisik on mees, sest tema saab aru ja annab ka nõu, kuidas oma mehega toime tulla. Usun siiralt, et kui mees ja naine  juba suudlevad, siis on see sõprus läbi, sest et suudluseni jõudmiseks peavad juba tunded olema.

Triinu: Piir jookseb sealt, kus inimesed ongi sõbrad ja ei muutu kadedaks, kui teisele mõni partner tekib. Ollakse head sõbrad ja tahetakse teineteisele ainult parimat. Isegi kui see on kellegi teisega. Ületada on seda lihtne, tavaliselt see saatuslikuks saabki. Ühel poolel tekivad tunded ja rohkemat polegi vaja. Kas tunded tekivad ka teisel poolel ja asi areneb rohkemaks või siis vajub see sõprus ära ja varsti ei olda enam nii lähedased kui varem. Aasta pärast ei öelda enam teregi. Paraku.

Eva: Seda piiri on vast väga raske tunnetada. Juhul kui mõlemad pooled tunnetavad sõprust ühtmoodi, on see mõeldav. Kui armutakse ja tahetakse ikka  sõber olla, on piir ületatud. Võimalik, et tulebki kogeda väikest armumist ja suudlust, et edaspidi meeldiv vestluspartner ja sõber olla.

 

9. Miks te mehi enda tahte järgi muuta tahate?

Heleri: Sest me oleme kontrollfriigid!

Kerttu: Katsetada ju võib aga sellest ei tule tavaliselt midagi välja. Mina ennast muuta ei lase ja ei eelda, et mees seda endaga teha laseks.

Kerli: Mina seda ei tee! Minu mees saab olla mees, kes ta olla tahab!

Triinu: Selleks, et nad teeksid, mida me tahame? Ja oleksid just sellised, nagu meile meeldib!

Eva: Meest muuta on keeruline, samuti naist. Ma ei hakkaks sellele oma energiat kulutama. Vastastikuse meeldivuse korral tulebki kohanduda, lähtudes inimese eripärast.

 

10. Miks te ei usalda häid mehi, aga samas usute seelikuküttide mesimagusat juttu?

Heleri: Kes usub? Mina küll ei usu!

Kerttu: Libedad sellid on tore meelelahutus ja nad teevad naiste egole ainult head. Nende juttu mina isiklikult küll ei usu. Usaldust on minu puhul väga keeruline võita, pole vahet, kas tegemist on hea või halva mehega.

Kerli: Kuulan selle mesimaia jutu ära, keeran selja ja naeran. Minu jaoks ei ole need mehed, vaid libedad sellid, kes on valmis ainult üheks asjaks!

Triinu: Head mehed ei räägi üldjuhul sellist ninnu-nännu juttu. Head mehed on vaiksed ja rahulikud. Tüüpilisele mehele kohaselt ei näita nad oma emotsioone ning tundeid välja. Libedad sellid on kogenud ja teavad täpselt, mida naised kuulda tahavad ja paraku tihti see ka mõjub. Naistel on vaja vahel kuulda, kui ilusad ja erilised nad on. Kahjuks kipub see jutt tulema sellilt, kes tegelikult on ainult ühe asja peal väljas. Too hetk see roosade prillidega naine sellest aru ei saa, vaid on vaimustuses faktist, et keegi talle tähelepanu pöörab. 

Eva: Mesijuttu võib uskuda ja kuulata vast naiivsusele kalduv või seiklusi otsiv naine. Isiklikult ei mäletagi, et keegi oleks külje alla pugenud mesijuttu ajama. Pigem tehakse viisakaid komplimente.  

 

Buduaar.ee