10 märki, et mees kavatseb esitada Selle Küsimuse

2 kommentaari
10 märki, et mees kavatseb esitada Selle Küsimuse

Tahaksid väga teada, kui tõsised plaanid mehel sinuga on? Siin on kümme märki, mis näitavad, et ta kavatseb varsti su kätt paluda.

Tahaksid väga teada, kui tõsised plaanid mehel sinuga on? Siin on kümme märki, mis näitavad, et ta kavatseb varsti su kätt paluda.

Ta teeb sulle oma elus ruumi
Ta kaasab sind väga tähtsate otsuste tegemisse, näiteks küsib sinu nõu ametialastes küsimustes, arutab läbi, millist autot osta või tunneb huvi, mis tüüpi elamispinnad sulle meeldivad. Ta näitab, et hindab su arvamust.

Ta väljendusviis muutub
Kui mees hakkab rääkima meie-vormis ega tee enam ainult iseendast ja iseendaga arvestavaid plaane, võid üsna kindel olla, et ta plaanid on tõsised. Kui ta nimetab oma korterit teie koduks või laenab sulle oma auto sõnadega, et kõik, mis on tema, on ka sinu, võid end üsna julgelt tunda. 

Ta püüab käituda võimalikult hästi
Kui ta teeb sulle süüa, püüab olla romantiline, püüab riietuda veidi sulle meelepärasemalt või teeb muud sulle meeldivat, võid olla üsna kindel, et küsimus pole enam kaugel. Kuna ettepaneku tegemine on meeste jaoks kohutavalt närvesööv, üritavad nad mõnda aega enne selle tegemist ennast parimast küljest näidata, et vähendada korvisaamise tõenäosust. 

Ta tunneb huvi su eelistuste vastu
Kui järsku sugenevad teie vestlustesse teemad nagu lemmikrestoran, lemmiklilled, lemmiklaul, lemmikkoht looduses ja nii edasi, on väga tõenäoline, et ta koostab plaani, kuidas sind kosida. 

Ta huvitub järsku pulmadest
Kui koos pulma satute või mõnd pulmasaadet vaatama juhtute, võid täheldada tema kõrgenenud huvi väga kummaliste asjade suhtes: näiteks uurib ta tähelepanelikult lilleseadeid, tunneb huvi tordivaliku ja peokoha rendihinna vastu. Kui ta julgustab sind pruudikimpu püüdma, pole enam kahtlustki.

Tema sõbrad on abielus
Öeldakse ju, et ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sina. Seega võib üsna palju järeldada sellest, kui mehe sõbrad on abieluinimesed. Säärasest sõpruskonnast pärit mehed on märksa suurema tõenäosusega valmis lähiajal abielluma kui poissmeeste keskelt pärit mehed.

Ta veedab aega su vanematega
Kui mees tunneb huvi ajaveetmise vastu su perega, on võimalik, et ta tahab kindlaks teha, kas su vanemad hindavad teda väimehekandidaadina. Kui ta on eriti traditsioonilise taustaga mees, võib ta isegi tahta su isa nõusolekut küsida. 

Ta räägib ühisest tulevikust
Üks klassikalisi vihjeid abiellumisplaanidele on see kui mees ühtäkki teie tulevikku planeerima hakkab ja jagab sinuga unistusi pulmadest, laste arvust, koolidest, kus nad käia võiks, ja kohtadest, kus teie ühine kodu asuda võiks. Ka see, kui ta ei vii juttu mujale, kui ise neil teemadel sõna võtad, on üsna hea märk.

Teda huvitavad ühtäkki sinu ehted
Kui täheldad kõrgendatud tähelepanu oma ehtekarbi ja eriti sõrmuste suhtes, pole siin enam küsimustki.

Ta kehakeel reedab teda
Kui ta tihti su sõrmi uurib ja eriti sõrmusesõrme mudima kipub, reedab see ta mõtted üsna kiiresti. Mida lähemale tähtis päev jõuab, seda ärevamaks ta muutub. Ettepaneku tegemise päeval on ta tõenäoliselt täiesti närviline. 

 

Allikas: FemaleFirst

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid