10 nippi, kuidas mees end kuulama panna

4 kommentaari
10 nippi, kuidas mees end kuulama panna

Sa küll ei taha olla see näägutav naine, kes kogu aeg meest tähelepanematuse pärast näägutab, aga tüütu ju on, kui ta sind ei kuula! Proovi olukorra lahendamiseks järgmisi nippe. 

Sa küll ei taha olla see näägutav naine, kes kogu aeg meest tähelepanematuse pärast näägutab, aga tüütu ju on, kui ta sind ei kuula! Proovi olukorra lahendamiseks järgmisi nippe. 

Pehmelt öeldes – ära mulise!
Räägi asjast, ole konkreetne, ära räägi sajal paralleelsel teemal korraga. Kui sa ise oma mõtteid jälgida ei suuda, ei suuda keegi teine seda ammugi.

Ära paku üle
Ära liialda. Kui mees on sinuga pikemat aega koos, võib tema mittekuulamise põhjus peituda selles, et teab – sa liialdad oma juttudes kõigega ja ta ei viitsi seda poolvaletamist kuulata. Püsi ikka tõe juures.

Ära heieta
Ära alusta maailma loomisest selleks, et pärast pikka heietust lõpuks selleni jõuda, millest tegelikult rääkida tahad. Jõua kohe asjani, mehed ei talu sellist jokutamist.

Kasuta märguandeid
Leppige kokku  mingid märguanded, mille põhjal ta teaks, et tegu on tõesti olulise jutuajamise, mitte lihtsalt niisama-vestlusega.

Hääletoon
Kui sa näiteks tööl kogetud ebameeldivustest rääkides kodus häält tõstma kipud ja väga ülevoolavaks muutud, kaotab ta selle tooni suhtest igasuguse tähelepanuvõime – ta tõlgendab seda kui sinu igapäevast suhtlusviisi.

Vestlusteema
Kõigest polegi mõtet mehega rääkida. Maniküür, vahatamine, päevad, hormonaalsed kõikumised – nad ei tea sellest midagi ega hakkagi kunagi teadma, nad ei oska kaasa rääkida ja kõik see ei huvita neid. Räägi asjadest, mille kohta tal võib tõesti midagi öelda olla.

Oma hääle kõla imetlemine
On teatud tüüp inimesi, kes võivadki rääkima jääda, sest neile meeldib see pidev mulin, mida nad kuulevad. Või siis üritavad nad sel moel täita ebameeldivaid vaikusehetki. Kui kipud olema seda tüüpi, mõtle enne, kui ütled. Kogu aeg ei pea patrama.

Empaatia
Asi toimib mõlemat pidi: kui tahad, et mees sinu tegemiste vastu huvi ja empaatiat üles näitaks, paku seda ka talle. Teineteise tundeid tuleb austada ja nende vastu huvi tunda, suhtes ei saa need asjad käia ühepoolselt. 

Hindamine
Näita välja, et sa hindad seda, kui ta sind kuulab. Lihtsalt täna, suudle põsele või mõtle välja mõni muu armas žest, kuidas mõista anda, et oled talle tänulik. 

Kuula ise ka
Kui oled pikalt mehele oma muresid kurtnud ja ta on kannatlikult kuulanud, on aega tasuda: küsi, kuidas temal päev läks. Äkki tahab ka tema millestki rääkida, mõnda muret või probleemi kurta. 

Seega, nagu järeldada võib, on suur osa selles, et mees naist kuulaks, teha just naisel. 

Allikas: FemaleFirst

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid