10 PÕHJUST, miks seks duši all ohtlik on

Lisa kommentaar
10 PÕHJUST, miks seks duši all ohtlik on

See võib filmides küll erootiline ja lihtne näida, kuid tegelikult kujutab endast rohkem ohtu kui võimalust. Jutt käib nimelt duši all seksimisest. Teoorias on idee igati tore, kuid enne, kui asja kallale asute, võtke arvesse neid potentsiaalseid probleeme. 

1. Silikoonipõhised libestid muudavad põranda libedaks.

2. Duši all on suur oht, et kõige kuumemal hetkel läheb kumbki kraani vastu ning keerab kogemata vee kas liiga külma või liiga kuuma peale. Pole sugugi tore.

3. Tavaline dušiotsik pole piisav, vaid peaks ostma laiema otsiku. Pole sugugi meeldiv, kui üks mõnuleb sooja vee all ja kaaslane külmetab.

4. Kui pikkusevahe kaaslasega on märgatav, on raske genitaalid samale kõrgusele saada. Kui pikkusevahe on näiteks 20 cm, satuvad mehe põlved liiga suure koormuse alla. Tool on aga libedal põrandal liiga ohtlik.

5. Märgade kätega on kondoomi pakendist kättesaamine palju raskem.

6. Kui tegu pole just kähkukaga, saab liiga palju vett raisatud. 

7. Liiga suur kogus vett põhjustab jällegi suure veeauru. See võib halvimal juhul isegi niiskusekahjustusi põhjustada.

8. Oraalseksi harrastades on oht, et neelad liiga palju vett alla.

9. Vesi ei muuda seksi libedamaks. Tegelikult võib soe vesi naise naturaalse libesti ära uhada ning intiimpiirkonda ärritada.

10. Ja dušš pole igas kodus sugugi see kõige mugavam keskkond. Dušikabiin on väike ja on oht šampoonipudelite otsa komistada suur. 

 

allikas: Woman’s Health

Sarnased artiklid