10 PÕHJUST, MIKS SUHE vanema mehega on parem

10 PÕHJUST, MIKS SUHE vanema mehega on parem

Armastus ei küsi kohta, aega ega ka vanust ning tegelikult ei saagi armastusele piire seada – tõeline armastus on kontrollimatu emotsioon, mille nimel on läbi ajaloo isegi sõdu peetud. Siiski tuleb tõdeda, et endast vanema mehega suhtes olemisel on tõepoolest teatud eelised. Millised need on – sellest juba allpool lähemalt!

Armastus ei küsi kohta, aega ega ka vanust ning tegelikult ei saagi armastusele piire seada – tõeline armastus on kontrollimatu emotsioon, mille nimel on läbi ajaloo isegi sõdu peetud. Siiski tuleb tõdeda, et endast vanema mehega suhtes olemisel on tõepoolest teatud eelised. Millised need on – sellest juba allpool lähemalt!

10 põhjust, miks suhe endast vanema mehega on parem:

Põhjus nr 1 – Tõenäosus, et ta petab, on tunduvalt väiksem.

Vanemal ja elukogenud mehel on ka rohkem kogemusi suhete valdkonnas ning see tähendab, et ta on jõudnud oma uudishimu selles valdkonnas rahuldada. Üheöösuhted, prostituudid, armukesed – vanemas eas kogenud mees ei vaja seda. Ta teab, et need on väärtusetud ja võivad suhte purustada. 

Põhjus nr 2 – Tal ei teki vajadust uusi kogemusi mujalt otsida.

Tal on olnud mitmeid suhteid ning ta on jõudnud naisi piisavalt hästi tundma õppida, et tal puudub vajadus uus kogemusi otsida. Kui sina oled talle silma jäänud ja tema südame võitnud, siis ei ole tal vajadust enam edasi otsida. Vanemad mehed teavad, mida nad tahavad ja tee uisapäisa rumalusi.

Põhjust nr 3 – Ta on majanduslikult kindlustatud.

Ta on jõudnud ennast üles töötada ja unetud ööd ning meeletud ületunnid kontoris on juba minevik. Ta liigub tasapisi oma eesmärkide poole ja teeb seda, milles ta osav on.

Põhjus nr 4 – Ta teab, mida ta elult tahab.

Ta on jõudnud proovida erinevaid ameteid ning reisinud, näinud ja kogenud piisavalt, et teada, mida ta elult tahab. Ta ei vähkre enam ega tunne end otsustusvõimetuna – kogemused on talle andnud enesekindluse ja teadmise, mis teda õnnelikuks teevad.

Põhjus nr 5 – Tal on palju rohkem elukogemusi!

Temaga on huvitav rääkida, sest ta on palju rohkem läbi elanud, elu näinud, reisinud. Tal on sulle palju õpetada ja tema käest tasub alati nõu küsida. Mis võiks olla veel parem kui mees, kellega on huvitav rääkida ja keda on huvitav kuulata. 

Põhjus nr 6 – Ta teab, mis naistele meeldib ja kuidas neile meele järele olla.

Kui te lähete välja sööma, käitub ta nagu tõeline džentelmen, avadeks uksi, aidates sind istuma ning mis arvesse puutub, siis sa isegi ei näe seda. Vanemad mehed on harjunud naisi hoidma, sest naised on nõrgem sugupool. Kombed, mis tänapäeva noormeestel tihti ununenud on, on vanema mehe jaoks iseenesestmõistetavad.

Põhjus nr 7 – Magamistoas teil igav ei hakka!

Vanem mees on ka magamistoas kogenum ning teab, kuidas naist rahuldada. Tal on sulle kindlasti palju põnevaid nippe õpetada, mis teie sekselule veelgi vürtsi lisavad.

Põhjus nr 8 – Tal puudub valehäbi tunnete osas.

Ta ei varja oma tõelisi tundeid ning teab, et ka mehele on emotsioonid lubatud. Võimalik, et sa näed teda nutmas või rõõmust lakke kargamas – vanem mees ei häbene oma tõelisi tundeid. Ta teab, et ausus ja oma tunnete väljanäitamine muudavad teie suhte veelgi tugevamaks. 

Põhjus nr 9 – Tal puudub vajadus ennast sõpradega maani täis kaanida ja lollusi teha.

Ta on õppinud oma piire tunnetama ning tal puudub vajadus alkoholiga liiale minna. Ta ei joo ennast enam maani täis ning tal puudub vajadus minna purjus peaga linna peale rumalusi tegema. Ta ei taha enam hommikuid, mil ta ei mäleta, kuidas eelmine õhtu lõppes. See on minevik.

Põhjus nr 10 – Teie suhe on täisväärtuslikum.

Elu näinud inimene suudab pakkuda rohkemat, rohkem emotsioone, kirge ja põnevust. Ta tunneb naisi paremini, ta suudab neist paremini aru saada ja teab, mis naisele meeldib ja kuidas nendega käituda.

Allikas: allwomenstalk.com