10 seksikat fakti

40 kommentaari
10 seksikat fakti

Seks on oluline nii meestele, naistele kui ka paarikestele üle maailma. Kuid ükskõik kui teadlik Sa ka ei oleks erinevatest asenditest ning sellest, mis erutab ja mis mitte, siis siin on välja toodud 10 põhilist fakti, mida mõned meist ikka veel ei tea.

Seks on oluline nii meestele, naistele kui ka paarikestele üle maailma. Kuid ükskõik kui teadlik Sa ei oleks erinevatest asenditest ning mis erutab ja mis mitte, siis siin on välja toodud 10 põhilist fakti, mida paljud meist ikka veel ei tea.

1. Teda ei huvita asjaolu, et oled unustanud end raseerida. Seega ära tekita sellest suurt probleemi. Kui Sa ei näe just välja nagu karu, siis ilmselt ei pane ta seda tähelegi.

2. Ka naised teevad seda. Masturbeerivad siis. Ükskõik kas selleks kasutatakse näppe või vibraatorit, pole eneserahuldamine kohe kuidagi ainult meeste asi.

3. Teesklemine on mõttetu. Ainult julgus öelda välja, mis Sulle voodis meeldib ja mis mitte, tagab rahulduse.

4. Enne kui keeldud seksist, mõtle, kas ikka oled nii väsinud. Võibolla on üks õhtune kähkukas just see, mida hetkel vajad.

5. Naised enne! Ilmselt oled Sa meelsamini nõus andma pärast seda, kui oled eelnevalt ise orgasmi saanud.

6. Enne kui lepid mõttega, et Sa oled vist ainus naine, kes seksi ajal orgasmi ei saa, võta teadmiseks, et ligikaudu ühel kolmandikul naistest on sama mure.

7. Tee ise esimene samm. Sa avastad, et algatajaks olemine on Sinu jaoks sama erutav kui see on tema jaoks.

8. Jah, ka mehele meeldib õrnutsemine. Seksi ajal eritavad nii mehed kui ka naised oksütotsiine, mis suurendab mõlemal soovi intiimsuste ja usalduse järgi. Ta võib küll olla rampväsinud, kuid siiski meeldib ka mehele õrnutseda.

9. Lisa voodielule vürtsi. Ükskõik kas kasutad selleks seksikat pesu või liitud mehega dušši all, siis rutiinile vürtsi lisamine pakub naudingut mõlemale.

10. Juhtugu mis tahes, aga tema meelest oled Sa ikka seksikas. Nii et lõpeta muretsemine!

 

Anneli Allikas