12 FAKTI: SELLISTEST MEESTEST hoia eemale!

6 kommentaari
12 FAKTI: SELLISTEST MEESTEST hoia eemale!

Pole kuigi haruldane olukord, kus esmapilgul jätab mees endast korraliku, võluva ja hooliva mulje, kuid mõne aja möödudes see muutub. Esile hakkavad tulema mitte nii meeldivad iseloomujooned. Need järgmised märgid ütlevad, et sellise mehega pole mõtet end siduda.

Pole kuigi haruldane olukord, kus esmapilgul jätab mees endast korraliku, võluva ja hooliva mulje, kuid mõne aja möödudes see muutub. Esile hakkavad tulema mitte nii meeldivad iseloomujooned. Need järgmised märgid ütlevad, et sellise mehega pole mõtet end siduda.

Ta ei ole püsiv. Kirjutab sulle iga päev, siis kaob ilma põhjusteta paariks nädalaks ja ilmub, nagu midagi poleks juhtunud. Ei ole mõeldav, et mõnel mehel on mitu päeva järjest nii kiire, et ei saa korraks telefoni haarata ja kas või üks sõnum kirjutada.

Tema komplimendid on spetsiifilised. Kui tema jutust jääb mulje, et sa pead tegema pidevalt midagi enamat, et talle meeldida, siis pole see mees sulle õige. Kui sa meeldid talle ainult sirgendatud juuste ja meigiga, siis on raske olla sellisele mehele kogu aeg vastuvõetav.

Ta ei hooli turvalisusest. Kui mees ei taha kasutada kondoomi, siis on see tõsine ohumärk. Näha on, et tal on tervisest ja sinu soovidest ükskõik.

Talle meeldib ainult ise seksi nautida. Seks peab olema vastastikku naudingut pakkuv. Kui ta juba esimesel korral nõuab sinult enda rahuldamist, aga ei mõtle sellele, kuidas sind rahuldada, siis põgene enne järgmist korda! 

Ta ei tea, mida tahab. Kui ta ei tea ja ei suuda otsustada, milline on teie suhte perspektiiv, siis arvatavasti ei suuda ta seda ka aastaid hiljem paika panna. Selline käitumine on andeksantav ainult 17aastasele.

Ta ei taha sind oma sõpradele tutvustada. Kui te suhtlete juba paar kuud, aga ta ei kiirusta sind oma sõpradele või perekonnale tutvustama, siis see on selge märk, et ta ei võta seda suhet tõsiselt. 

Ta kirjutab, aga ei helista. Telefonis toksijad on omaette tüüp mehi, kelle kodustamisel hakkad sa pidevalt nägema meest, kes istub telefonis. Pealegi on kirjutada palju mugavam, sest nii sa ei tea, kus ta hetkel viibib. Nii on võimalik kas või nädalaks ära kaduda, et pärast kirjutada jälle “Tsau!”, nagu poleks midagi juhtunud.

Ta ei maksa enda eest. Loomulikult pole raha suhtes kõige tähtsam, aga kui mees palub pidevalt sinul maksta takso või kohvi eest, siis see on tõsine ohumärk. Seda muidugi juhul, kui sa ei taha kogu ülejäänud elu tema arveid maksta ja talle raha laenata.

Kutsub kohe külla. Kui ta räägib sulle, et sa oled nii tore ja ta tunneb suurt lähedust ning tahaks juba täna sind endale külla kutsuda, siis tee ettepanek, et ta helistaks homme. Suure tõenäosusega homme ta ei helista, sest talle ei paku huvi suhe, mis on pikem kui üks õhtu.

Ta on üle 30 ja vallaline. Kui mees tunneb, et isegi 30ndates ta pole valmis püsisuhteks, siis suure tõenäosusega ei ole ta selleks valmis ka viie aasta pärast.

Ta peab end täiskasvanuks, kuid ei taha koos elada. Te kohtute juba mõned aastad, kuid ta pole teinud ettepanekut kokku kolida. Ja kui sina selle teema üles võtad, ütleb ta, et praegu on veel vara.

Ta elab koos sõbraga. Kui ta on üle 30 ja ta sõber on ühtlasi ka korterikaaslane ning magamistoas seisab voodi asemel madrats, siis pane kohe punuma. Seal ei aita ka kümnest aastast, et mehehakatisest saaks mees.

Allikas: www.cosmo.ru