12 kummalist ja koomilist suhtenõuannet eelmise sajandi algusest

12 kummalist ja koomilist suhtenõuannet eelmise sajandi algusest

Kuidas oma meest “lõbustada”? Mida teha, kui mees sulle peale käib? Ning mis saab siis, kui ta…. marihuaanat suitsetab??? 

Kuidas oma meest “lõbustada”? Mida teha, kui mees sulle peale käib? Ning mis saab siis, kui ta … marihuaanat suitsetab??? 

Tänapäeva naistel on nendele küsimustele vastused varnast võtta, aga kui elaksime teisel ajal, siis oleks kõik totaalselt erinev! 

Siin on 12 kõige veidramat ja samas hindamatut vanaaegset reeglit, nõuannet, nippi ja tõsist manitsust, mis pärinevad aastatest 1900-1960. Need paneksid iga feministi nutma. Või naerma. Või mõlemat … 

Tolleaegsetel ekspertidel olid kõikidele küsimustele vastused olemas. 

 

1. Meelita mehi õige väljanägemisega (1925)

Miski ei meeldi meestele rohkem kui veatu puhtus. Kaunis naine, kes näeb natukenegi lohakas välja, ei tekita meestes mingit huvi. Siin on mõned asjad, mis korraliku neiu kuvandile laastavalt mõjuvad:

 • Punased peopesad ning käsivarred 
 • Mõõgakujulised küüned, mis on silmatorkavalt lakitud
 • Paks naine segamini juustega
 • Odavad parfüümid
 • Vinguv hääletoon 
 • Itsitamine
 • Lühtrisuurused kõrvarõngad
 • Pükste kandmine avalikus kohas 

2. Ole elegantne … väga, väga elegantne (1953)

Naiselik šarm tähendab rohkemat, kui ainuüksi puhtust, see tähendab elegantsi ning naiselikkust! 

Trullakas meheliku soenguga naine, kes tõmbab sigaretti ja tuiab mööda põldu on keegi, kelle saab ilusti korda teha ja puhtaks pesta. Aga kas ta on ka naiselik? Kindlasti mitte! 

Meestele ei meeldi maskuliinsed naised. Kas naiselik, puuderdatud ninaga ebameeldivalt lõhnav mees meeldiks sulle? Sa võid tunda, et tahaksid tema eest ema või õe kombel hoolitseda, kuid mehena ta sulle ei sümpatiseeri. See kehtib mõlemas suunas. 

3. Ära jäta endast ringi hulkudes vale muljet (1963)

On kindlad kohad, kus üks tüdruk ei tohi üksinda või koos sõbrannaga käia: bowling’u-saalid, baarid ja teised kohad, kuhu reeglina vastassoo esindajatel on kombeks koguneda. 

Ära seisa mitte kunagi ise baari lähedal. 

Ära kanna kohtingul kunagi pükse, väljaarvatud siis, kui tegu on piknikuga. Pükste kandmine solvab mehi. 

4. Ole tagasihoidlik ja varja oma keha! (1947)

Mida rohkem oma ihu paljastad, seda jultunumalt kuulutad, et oled nagu merisiga – avatud kõikidele eksperimentidele! Sinu nabapiirkond peab samuti kaetud olema!

5. Lõpeta kohting õigel viisil (1963) 

Üks hetkeline kiretu põsesuudlus on lubatud. Ära arva, et ta sind siis enam uuele kohtingule ei kutsu või et pead talle kohtingul kulutatud raha tagasi maksma. 

6. Tuleta meestele meelde, kui mõjuvõimsad nad on (1939) 

Ära mehele avalikult komplimente tee. Nad panevad seda sulle pahaks. Lähene teisiti: lähene talle alati aupaklikult, kuula tema arvamused alati keskendunult ära, naerata, kui ta endast monoloogi peab. 

Küsi ta käest, miks ta ei võiks lasta ennast pildistada ning julgusta teda presidendile kirja kirjutama. 

7. Kasuta seda ajatut trikki, et hea välja näha ning tähelepanu pälvida (1969) 

Ütle oma mehele, et tema õlad tunduvad pinges olevat ja et ta peaks oma õlgadega ringe tegema. Demonstreeri seda talle, sest kui sinu õlad on taga, siis näevad rinnad paremad välja.

8. Enne, kui lased tal oma keha avastada, tee see test (1929) 

 

 • Seksuaalne või spirituaalne? 
 • Milline on järelmaitse? 
 • Kas suhe on vastastikune? 
 • Kas “hellitamine” hakkab edaspidi tihti või aeg-ajalt toimuma? 
 • Millised on edasised mõjud? Kas võid oma ratsionaalse mõtteviisi kaotada? 
 • Kas “hellitamine” oleks sotsiaalselt aktsepteeritav? 
 • Millist kasu enda “hellitada” laskmine veel kaasa toob? 

 

9. Tea, kuidas käituda mehega, kes sulle peale käib (1967) 

Mida küpsem on naine, seda paremini ta teab, et ta ei pea mehe ihalustele alla vanduma. Võiks öelda midagi sellist: “Mitte praegu kallis, lähme hoopis hamburgerit sööma, ma olen näljane!” 

10. Millal ja kuidas seksuaalselt erutatud mees paika panna (1959) 

Kui mees läheneb sulle vägivaldselt, siis vasta samaga. Kuna enamik viise mehe ründamiseks ei ole naiselikud, siis piirdu kõrvakiiluga. Kui ta on sellest toibunud, siis karjata talle: “Koju!” Usu, ta ei tüüta sind enam kunagi. 

11. Mitte kunagi ära suitseta koos mehega marihuaanat! (1938) 

Koos mehega suitsetamine on rangelt keelatud, kuna see muudab su kõikidele ettepanekutele avatuks. Võid isegi seksuaalselt aktiivseks muutuda ja see pole naistele kohane. Erootiline valu muutub välja kannatamatuks ning mees muutub jõhkardiks. 

12. Kanna alati õiget aluspesu (1917) 

Kui miski peab olema värske ja puhas, siis on selleks kindlasti aluspesu. Eelistatud peaksid olema siid ja pits ning kindlasti tuleks tähelepanu pöörata ka pesu värvile. Tagasihoidlik roosa on värv, mida kõik mehed eelistavad. Sinu aluspesu otsustab, kas mees on üldse võimeline seksuaalse aktiga lõpuni jõudma või mitte. 

Allikas: bustle.com