12 põhjust, miks ta sulle tagasi ei helista!

12 põhjust, miks ta sulle tagasi ei helista!

Imeline kohting, mille lõpus sinu unistuste prints lubas sulle kindlasti homme helistada. Kuid mida järgmise päeva õhtuks pole, on printsi kõne! Tundub tuttav stsenaarium? Siin on 12 põhjust, miks mehed enam sinu telefoninumbrit valima ei kipu…  

Imeline kohting, mille lõpus sinu unistuste prints lubas sulle kindlasti homme helistada. Kuid mida järgmise päeva õhtuks pole, on printsi kõne! Tundub tuttav stsenaarium? Siin on 12 põhjust, miks mehed enam sinu telefoninumbrit valima ei kipu…

 

1. “Ta oli esimese kohtingu lõpus nii innukas, et mul tuli hirm peale. Sai isegi vihjatud juba lastele ja pulmapeo suurusele.”

2.  “See tüdruk, kellega kohtamas käisin, oli elus n-ö “teisel levelil”. Tal oli jurist, omas korterit kesklinnas ja ta soovis kohtingul iseenda eest maksta. Mulle tundus, et ma ei saaks talle enam rohkem midagi pakkuda.”

3. “Kord ütlesin tüdrukule, et helistan talle tagasi nädala keskel ehk siis kolmapäeval. Ma tõesti kavatsesin helistada, sest neiu oli mulle sümpaatne. Kuid siis kuulsin meie ühise tuttava käest, kuidas tüdruk oli mind mustanud, et ei tea, mis see “nädala keskel” tähendab ja üldse olevat ma väga ebaselge jutuga. Nii ei helistanudki ma tagasi!”

4. “Mina helistasin tüdrukule mitu korda ja tema väitis, et küll see aeg ei sobi, küll teine aeg ei sobi. Lõpuks ei suutunudki me oma graafikuid klappima saada ja rohkem ma ei viitsinud tagasi helistada!”

5. “See kõlab isekana, aga ma tundsin end õnnelikumana siis, kui ta lahkus, aga mitte temaga koos olles. Ilmselt mängis see tunne suurt osa selles, et ma talle enam ei helistanud.”

6. “Kui tüdruk hakkas mulle rääkima sellest, et ta lemmiktegevuseks on vaadata reality-sarju ning ladus mulle ette kõikide telekanalite reality‘te plussid ja miinused, tundsin, et meil pole midagi ühist!”

7.  “Terve meie kohtingu aja saatis neiu sõnumeid oma sõpradele, et nad meiega ühineksid. Ilmselgelt oli ta liiga ebakindel või närvis, et mind tundma õppida. See kõik tundus nii veider, et mul kadus igasugune tahtmine talle tagasi helistada.”

8. “Me kohtusime klubis ja selleks ajaks, kui lubasin talle “homme helistada”, olin ma liiga purjus. Hommikul, kui leidsin taskust tema numbri, ei tahtnud ma enam helistada!”

9. “Kord kohtingu lõpus küsisin tüdrukult naljatledes: “Mida sinusugune kaunitar homme, pühapäeva pärastlõunal teeb?” Tüdruk võttis seda küsimust väga tõsiselt ja hakkas rääkima, et läheb homme kirikusse ning kuidas ta tegelikult sooviks hoopis oma praegusest kirikust ära tulla ja teise astuda. Lisaks mainis ta mitu korda kohtingu jooksul, et ta on nii tänulik, et Jumal tema elus on. Minu jaoks oli see võõras teema, sest mina olen ateist. Sel hetkel taipasin, et oleme liiga erinevad.”

10. “Nagu kõik teised jobud, kellest iga teine naisteajakiri kirjutab, ütlesin ka mina, et helistan homme, teadmisega, et ma seda ei tee. Lihtsalt, et saaks nalja!”

11. “Seepärast, et kohtusin temaga stripiklubis!”

12. “Kui ma tüdrukule tagasi ei helista, tähendab see vaid üht – ma ei taha teda näha.”

 

allikas: howaboutwe.com

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid