12 SODIAAGIMÄRKI JA oma hingesugulase leidmine

Tõelise armastuse ja oma hingesugulase kohtamine on imeline kogemus, kuid seda inimest leida on keeruline ja siinkohal on mängus ka saatus. Elul on meie kõigi jaoks omad plaanid ja kõik läheb nii nagu minema peab. Siiski on võimalik oma saatuse suunda teatud määral ise kallutada ja seda ka oma hingesugulase leidmisel.

Tõelise armastuse ja oma hingesugulase kohtamine on imeline kogemus, kuid seda inimest nende miljonite seast leida on keeruline ja siinkohal on mängus ka saatus. Elul on meie kõigi jaoks omad plaanid ja kõik läheb nii, nagu minema peab. Siiski on võimalik oma saatuse suunda teatud määral ise kallutada ja seda ka oma hingesugulase leidmisel.

Kuidas leida oma hingesugulast vastavalt sodiaagimärgile:

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Järgne oma sisetundele ja ära ignoreeri väikeseid signaale, mida sa vahel tunned. Sa oled harjunud elu ratsionaalselt võtma ning kõik sinu ümber toimuv peab kontrolli all olema, ent oma sisetunnet järgid sa liiga harva. Kuula oma südamehäält rohkem ja mõistust vähem ning võta riske seal, kus see vahel ebaratsionaalne tundub. 

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)

Sõnn loodab salamisi, et hingesugulane tuleb tema ellu kuidagi iseenesest ning ta on liiga põikpäine, et selle jaoks ise midagi ette võtta. Paraku tuleb end oma mugavustsoonist välja ajada ning minna ise liikvele. Ära otsi seda inimest, vaid võta elu rahulikult, naudi ja hoia silmad lahti. Kui sa oled hingeliselt valmis end avama, siis saabub peagi sinu ellu ka õige inimene. 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Väga mitmekülgse iseloomuga tähemärk, kellel on nii hingelisel kui ka füüsilisel tasandil vajadus palju anda ja kui sa armud, siis kipudki endast kohe kõik teisele osapoolele välja andma. See võib inimese aga ära hirmutada ja ta jookseb sinu elust välja, enne kui suhe areneda jõuab. Ära kiirusta! Kui sa leiad inimese, kes tundub olevat see õige, siis õpi teda tundma ja anna talle aega. Sa ei leia seda õiget seni, kuni sa peaga vastu puud jooksed.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Vähk mõtleb palju oma minevikule ja tehtud vigadele ning see takistab teda edasi liikumast. Kui sa tahad kohata seda õiget, siis jäta minevik sinna, kuhu see kuulub – minevikku. Lõpeta liigne analüüsimine ja mõtlemine ning mine tulevikule julgelt vastu. See inimene tuleb sinu ellu siis, kui sa ise hingeliselt avatud oled.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Lõvi tahab seiklusi ja põnevust, ent kui tekib rutiin, hakkab ta nihelema ja võib kaotada selle, mis tema jaoks tegelikult kõige hinnalisem oli. Hoia oma pea selge ja hinda seda, mis sinu elus on ja ära kaota pead ajutistele ahvatlustele. Lõvi tähtkuju kohtab elu jooksul palju inimesi ja nende seas on ka hingesugulane, kelle äratundmiseks on vaja kuulata oma sisemist häält. 

NEITSI (23. august – 22. september)

Neitsi oskab tunda rõõmu hetkest ning haarata kinni võimalustest, mis saabuvad ka täiesti ootamatult. Tõeline armastus saabub sinu ellu just siis, kui sa seda kõige vähem ootad. Haara võimalusest ning kõik läheb nii, nagu sa alati unistanud oled. Ära kahtle endas ja oma sisetundes – mine ja riski.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kaalude märgile tundub, et ta tõmbab ligi neid inimesi, kellest ta ise huvitatud ei ole. Need inimesed, kes talle aga huvi pakuvad, ise huvi üles ei näita. Kui sa näed kedagi, kes sinus erilisi tundeid tekitab, siis ära jää ootama, et ta sinu vastu ise huvi üles näitaks. Tegutse kohe! Jah, sinu tähemärk ootab, et õige inimene tuleks ise ja rabaks sind jalust, kuid seda ei pruugi mitte kunagi juhtuda, seega haara ise härjal sarvist.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Skorpioni jaoks kulgeb elus kõik justkui iseenesest. Raskusi on sul elus palju ja seda ka armastuse osas, sest sul on äärmiselt keeruline iseloom, ent sellel on ka positiivne külg – vale inimene sinu ellu ei satu, sest sa peletad ta oma iseloomuga eemale. Inimene, kes sinust tõesti huvitatud on, leiab aga, et sinu iseloom on lummav. Sinu ellu tuleb hingesugulane ise ja ta tunneb sind ära. Sinu ülesanne on teda hoida.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Ambur igavust ei salli ja seetõttu on ta alati liikvel. Ümbritse end inimestega, kes sind inspireerivad ja lase elul kulgeda nii, nagu ette nähtud. Naudi hetke ja kui tunned, et see õige on silmapiiril, siis püüa ta kinni. Paraku kuulub Ambur nende tähemärkide hulka, kes vahetab elukaaslasi üsnagi tihti ning tunneb, et tal on isegi mitu hingesugulast – igaks eluperioodiks üks.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Jää iseendaks ja ära lase endast voolida inimest, kes sa tegelikult olla ei taha. Kaljukits on kange iseloomuga ja tal on oma nägemus elust ning vahel võib tunduda, et lausa võimatu on leida enda kõrvale inimest, kes selle iseloomuga sobituks, ent see hirm on asjatu. Ta tuleb siis, kui sa õpid iseennast aktsepteerima sellisena, nagu sa oled ja hakkad ise tegutsema. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja otsib seiklusi ja vaheldust, ent südames vajab ta tõelist armastust ja kirge. Võib tunduda, justkui sa ei tahaks mitte kunagi maha rahuneda ja perekonnale keskenduda, kuid tegelikult just sellest sa salamisi unistadki. Kui see inimene tuleb, siis ära varja oma südamehäält. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kalade märk on helde ja heatahtlik ning sageli kiputakse seda ära kasutama. Sa pead õppima vahet tegema sellel, kas inimene tõepoolest hoolib sinust või tahab ta sind lihtsalt ära kasutada. Hingesugulane võib sinu elus olla juba pikemat aega, ent sa pole teda lihtsalt märganud. Kui taipad, kes sinu elus alati olemas on ja sinust hoolib, leiad peagi ka selle õige.

Allikas: higherperspectives.com