12 SODIAAGIPAARI, KES ON teineteise jaoks täiuslikud

19 kommentaari
12 SODIAAGIPAARI, KES ON teineteise jaoks täiuslikud

Kõik kaksteist sodiaagimärki on erinevate iseloomujoontega, ent neil on ka teatud ühiseid jooni ning mõned neist klapivad omavahel lausa suurepäraselt. Teisalt on kooslusi, mis absoluutselt kokku ei sobi, ent siinkohal keskendume pigem sobituvatele sodiaagipaaridele.

Kõik kaksteist sodiaagimärki on erinevate iseloomujoontega, ent neil on ka teatud ühiseid jooni ning mõned neist klapivad omavahel lausa suurepäraselt. Teisalt on kooslusi, mis absoluutselt kokku ei sobi, ent siinkohal keskendume pigem sobituvatele sodiaagipaaridele.

Allpool on välja toodud kaksteist sodiaagipaari, kes on teineteise jaoks justkui loodud.

1. JÄÄR JA VEEVALAJA

Kaks väga tugeva iseloomuga sodiaagimärki, kes mõlemad armastavad seiklusi ja vaheldust ning koos suudavad nad saavutada veelgi rohkem. Sellise koosluse puhul ei pea kumbki osapool kartma igavust või rutiini ning väga suure tõenäosusega on neil ka palju ühiseid huvisid ja ühtivad maailmavaated. Need kaks märki vajavad mõlemad ka aega, et oma mõtetega üksi olla ja siinkohal on neil lausa laitmatu teineteise mõistmine.

2. SÕNN JA VÄHK

Need kaks tähemärki suudavad teineist vahel isegi sõnadeta mõista ning nende vahel on tugev side nii emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. Nad suudavad luua tugeva koosluse, mis elab üle ka suurimad suhteprobleemid ja kurbusehetked. Sõnn hoiab suhet purunemast ning Vähk hoolitseb emotsionaalse poole eest. Kui tekibki probleeme, siis Vähk laseb Sõnnil ennast välja elada ning asub probleemi lahendama alles siis, kui Sõnn on maha rahunenud.

3. KAKSIKUD JA VEEVALAJA

Kooslus, kus mõistmine ja teineteise tajumine on lausa hämmastav. Peale paari kuud kestnud suhet võib tunduda, justkui te oleksite koos olnud aastaid – just nii hästi suudate te teineteise mõtteid ja tujusid lugeda. Kaks iseseisvat märki, kes annavad suhtes teineteisele piisavalt ruumi ning täiendavad suhet mitmel erineval tasandil. Te olete edukad eraldi, ent veelgi edukamad koos.

4. VÄHK JA KALAD

Need kaks veemärki on mõlemad üsnagi vaimsed ja emotsionaalsed ning side nende vahel võib kohati tunduda isegi kosmiline. Teie suhte muudab tugevaks iseloomude sobivus ja võime koos tööd teha ning igas olukorras hakkama saada. Suhte tugevuse määrab sageli ära just see, kui hästi keerulises olukorras toime tullakse ja see kooslus saab sellega ideaalselt hakkama. Kalade märk toob suhtesse kindlust ning Vähk emotsionaalset tuge ja hoolitsust.

5. LÕVI JA AMBUR

Kirglik kooslus, mis mõjub mõlemale tähemärgile väga positiivselt ja innustavalt. Tee mõjute teineteisele inspireerivalt ja annate uut jõudu, et elus veelgi rohkem saavutada ja oma unistusi täide viia. Iseseisvus ja austus on selles suhtes väga olulisel kohal ning see hoiabki teie koosluse kestvana. Partnerid, armastajad, sõbrad ja toetajad – klapp selle koosluse vahel on mitmel tasandil väga hea ning teie sidet on raske lõhkuda.

6. NEITSI JA SÕNN

Kaks maamärki, mis sulanduvad kokku sama loomulikult nagu savi. Teie suhe on aus ja siiras ning te hoiate seda väliste mõjutajate eest väga kiivalt. Kõrvalt vaadates mõjub see kooslus rahustavalt ja tasakaalustavalt – kui te olete koos olnud pikemat aega ning õppinud teineteist põhjalikumalt tundma, siis on teie suhe veelgi kindlam. Selles suhtes on väga palju hingelist rahu ja austust. 

7. KAALUD JA KAKSIKUD

Tegu on õhumärkidega, kes omavad tugevat intellektuaalset sidet. Teie mõttelend on samal tasandil ja seda nii emotsionaalselt kui ka vaimselt. Te olete mõlemad analüütilise ja kaalutleva mõtlemisega ning vajate aega, et otsuseid vastu võtta. Teistel tähemärkidel on seda raske mõista, ent teie puhul on see iseenesestmõistetav. Teie suhtes on rääkimine olulisel kohal ning seda osa ei tohi unarusse jätta.

8. SKORPION JA VÄHK

Emotsionaalsed veemärgid, kes kiirgavad kirge ning toidavad teineteist oma tundepuhangutega. Kuigi Skorpion on äkiline ja terava keelega ning Vähk pigem leebe ja kergesti solvuv, siis antud koosluse puhul jõuavad need iseloomujooned tasakaalu ning sellest kujuneb tugev side ja omavaheline mõistmine. Need kaks märki täiendavad teineteist ja selles pole kahtlustki.

9. AMBUR JA JÄÄR

Kirglikud tulemärgid, kes sobivad omavahel lausa jumalikult. See suhe on täis kirge ja energiat, mis ei rauge ka siis, kui koos on oldud pikki aastaid. Mõnes mõttes olete te täielikud vastandid ning siinkohal kehtib ütlus “vastandid tõmbuvad”. Tugev ja jõuline paar, keda lahutada on pea võimatu. Kes teie vahele tulla üritab, võib väga valusalt kõrvetada saada.

10. KALJUKITS JA SÕNN

Väga tugeva keemiaga paar ning võimatu pole ka see, et te tunnete omavahel hingesugulust ning olete algusest peale veendunud, et jääte kokku elu lõpuni. Naudite teineteise väikeseid iseloomulikke kiikse ning võite kahekesi olles kasvõi nädalate kaupa aega mööda saata. Väga tugeva füüsilise sidemega kooslus.

11. VEEVALAJA JA KAKSIKUD

Teil on tugev psühholoogiline side, mis muutub ajaga üha sügavamaks. Võime teineteise mõtteid lugeda ja poole sõna pealt mõista on ainulaadne ja eriline. Teie suhe võib olla nii müstiline, et kõrvaltvaatajale tundub see ebaloomulik. Kuigi te olete mõlemad üsnagi iseseisvad tähemärgid, kes tahavad sageli üksi olla, suudate te omavahel ka pikemalt koos olla. Teie suhe on tugev ja kestev.

12. KALAD JA SKORPION

Intuitiivne tähemärkide paar, kus mõlemad osapooled on ääretult iseseisvad ning vahel võib tunduda, justkui te polekski paar. Avalikkuse ees olete te mitte ainult paar, vaid ka partnerid ja sõbrad ning see muudab teie suhte veelgi väärtuslikumaks. Selles suhtes ei ole saladusi ning austus ja usaldus on väga olulisel kohal. Teil on kirg, millest teised aru ei saa.

Allikas: higherperspectives.com