12 TÄHEMÄRKI ja nende suurimad suhteprobleemid

Igale sodiaagimärgile on omistatud kindlad iseloomujooned, mis vähemal või rohkemal määral ka täppi lähevad ning vahel võib sarnasus lausa hirmutav olla. Kuid milliseid intiimeluga seotud probleeme seostatakse erinevate tähtkujudega, sellest loe allpool lähemalt!

Igale sodiaagimärgile on omistatud kindlad iseloomujooned, mis vähemal või rohkemal määral ka täppi lähevad ning vahel võib sarnasus lausa hirmutav olla. Kuid milliseid armueluga seotud probleeme seostatakse erinevate tähtkujudega, sellest loe allpool lähemalt!

Jäär

Tegu on üsnagi kangeloomulise tähemärgiga, kes tahab alati saada seda, mis talle meeldib ja kompromisse ta tavaliselt teha ei oska. Jäärad on väga iseseisvad, kangutamatud ja põikpäised ning sageli ongi see nende suurimaks probleemiks. Suhtes olles tuleb arvestada ka teise osapoole soovidega ning teha kompromisse ja see on Jäära tähemärgile väga raske. Suhtes peavad mõlemad osapooled oskama anda ja võtta! Õpi teise osapoolega arvestama!

Sõnn

Sõnn armastab üle kõige rutiini ja tasakaalu ning mis suhetesse puutub, siis üksi ta olla ei oska. Kui üks suhe läbi saab, hüppab ta tihtipeale pea ees uude suhtesse, kohaneb kiirelt ja nii-öelda kivistub. Sõnnile meeldib olla suhtes, kus on rutiin ja muudatusi ei toimu! Tema silmis võiksid kõik päevad olla täpselt ühesugused, sest nii ei pea sa tuleviku pärast muretsema. Varem või hiljem tuleb tõega silmitsi seista ja aeg maha võtta, et saada aru, mida suhtelt tegelikult tahetakse ning leida enda kõrvale õige inimene. Ära karda muudatusi!

Kaksikud

Tegu on tähemärgiga, kes ei suuda suhtele pühenduda ja iga kord, kui suhe hakkab tõsiseks minema, pakid sa oma asjad ja põgened. Sa kardad teisele osapoolele oma tõelist olemust näidata ja seega põgened kohe, kui tunned, et teine osapool teab sinust liiga palju. Ära karda oma tundeid, ära karda armuda! Anna armastusele võimalus!

Vähk

Vähk ei julge oma pehmet loomust sageli välja näidata ja peidab oma tõelised emotsioonid kõva kooriku alla. Sa oled liiga õrna loomusega ja kardad kohutavalt haiget saada, seega väldid seda igal võimalikul moel. Kui sa aga tõsisesse suhtesse astud ja teist osapoolt usaldama õpid, võid sa liiga hoolitsevaks ja klammerduvaks muutuda. Lase enda eest rohkem hoolitseda ja anna teisele osapoolele rohkem hingamisruumi.  

Lõvi

Sul on suur kontrollivajadus ja siit tuleneb ka sinu suurim probleem suhete valdkonnas – sul on raskusi teisele inimesele otsustusõiguse andmisega. Suhtes peab mõlemal osapoolel olema võrdne kontroll, suhtes peab olema tasakaal! Ürita oma kontrollimisvajadust kontrolli all hoida!

Neitsi

Neitsidel on usaldusega probleemid, nimelt ei julge nad ennast tõeliselt avada ja kedagi jäägitult usaldada. Suhtes on usaldus aga väga oluline ja kui teine osapool tunneb, et sa ei suuda teda usaldada, võib see suhtele korraliku põntsu panna. Lase ennast vabaks!

Kaalud

Kaalud on väga tasakaalukad ja suudavad ka teistes harmooniat ja tasakaalu tekitada. Paraku aga oled sa tihtipeale liiga muretu ja ei pruugi märgata asju, mida sa peaksid nägema. Sul on tihtipeale roosad prillid ees ja sa näed maailma sellises valguses, nagu sina tahad. Katsu realistlikum olla!

Skorpion

Skorpionid on väga kange iseloomuga ja vahel liiga otsekohesed ja salvavad. Sa võid teistele haiget teha, ilma et sa sellest ise arugi saaksid. Ürita olla leebem ja mõtle enne, kui midagi ütled. Paljud tülid võiksid sinu suhtes olemata olla, kui sa oleksid tolerantsem ja sõbralikum.

Ambur

Tegu on tugeva tähemärgiga, kes armub kergelt ja sama kiirelt kaotab ka huvi. Sul võib olla terve rida tühiseid suhteid ja suure tõenäosusega oled sa oma elu jooksul ka mitmeid südameid murdnud. Kui sa aga ise kõrvuni ära armud ja leiad selle inimese, kes tundub olevat see üks ja ainus, siis ei näe sa enam kedagi teist. Sul on kaks äärmust – sa kas armud kiirelt ja see läheb ka kiirelt üle või sa armud jäägitult!

Kaljukits

Kaljukits tahab suhtes alati tugevam ja otsustavam pool olla. Vahel võid sa liiga tundetu ja kalgina mõjuda. Näita oma tõelisi tundeid, ära peida ennast oma tugeva kaitsekihi alla. Sa pead oma partnerit rohkem hoidma ja talle ennast avama, mis on sinu jaoks aga raske ülesanne.

Veevalaja

Veevalajad kardavad kõige rohkem oma vabadust kaotada, mis tähendab, et tõsise suhte loomiseks peab ta iseennast ehk isegi pisut tagant sundima. Ta võib mõjuda külmalt ja liiga iseteadlikult. Kui sa kedagi armastas, siis anna talle võimalus, ära karda ennast siduda. Suhte loomine ei tähenda vabaduse kaotust.

Kalad

Kalad on väga sõbralikud ja seltsivad. Sa suudad võõras seltskonnas kiirelt tutvusi leida, ent sageli võid ka pealiskaudne olla. Sa oled nagu kameeleon, kes oskab olla iga inimese meele järele, kuid tegelikult peaksid sa vaeva nägema iseenda kallal. Saa teada, kes sa tegelikult oled ja mida sa oma partnerilt tahad – vaid nii saab luua usaldusväärse ja tugeva suhte.

Allikas: higherperspectives.com