12 TÄHEMÄRKI ja nende suurimad tugevused

Meil kõigil on omad tugevused ja nõrkused ning just neid esimesi tasub iseendas edasi arendada ning võimalikult osavalt ära kasutada. Ka sodiaagimärgipõhiselt on igale märgile loodud teatud kindlad tugevused.

Meil kõigil on omad tugevused ja nõrkused ning just neid esimesi tasub iseendas edasi arendada ning võimalikult osavalt ära kasutada. Ka sodiaagimärgipõhiselt on igale märgile loodud teatud kindlad tugevused.

Kuid milline on sinu tähemärgi tugevus? Loe edasi ja saad teada:

Jäär

Sa oled äärmiselt sihikindel ning kui sa midagi väga tahad, siis saavutad selle alati. Sa ei anna alla ka siis, kui olukord näib võimatuna.

Sõnn

Sa oled maailma parim kuulaja ja toetaja. Sinu lähedased saavad alati oma probleemiga sinu juurde tulla, sest sa ei jäta kedagi oma kurbusega üksi.

Kaksikud

Sa hindad väga sügavalt neid inimesi, kes sind austavad ning näitad oma tundeid alati välja. Sa suudad teises inimeses tekitada tunde, et ta on tõepoolest armastatud.

Vähk

Sa oled äärmiselt hea inimpsühholoogia tundja ning emotsionaalselt intelligentne inimene. Inimesed tunnevad ennast sinu seltskonnas hästi ning sinu positiivsus on nakkav.

Lõvi

Sa oled suure südamega ja lahke ning hellitad ära kõik oma lähedased, kes seda loomulikult kõrgelt hindavad. Sa kiirgad välja soojust ja armastust.

Neitsi

Sa jõuad elus tööalaselt väga kaugele ning sinu trumbiks on kohusetundlikkus ja praktiline mõtlemine, tänu millele suudad palju saavutada.

Kaalud

Sa oled võimeline igas uues olukorras kiiresti kohanema ning tänu sellele ei karda sa ühtegi väljakutset. Suudad kõik ootamatud probleemid lahendada.

Skorpion

Sa suudad pakkuda emotsionaalset tuge, mida inimesed mujalt tihtipeale ei saa ning sel põhjusel tulevad paljud oma murega alati sinu juurde.

Ambur

Sa oled suurepärane seltskonnakaaslane, kellega koos ei hakka mitte kunagi igav ning kes oskab ka võõras seltskonnas ennast kiirelt oma inimeseks teha.

Kaljukits

Sa oled väga tugeva iseloomuga ning suudad elus tegelikult läbi lüüa ka ihuüksi, sest sa ei anna alla ka kõige raskemas olukorras ning rühid edasi kuni lõpuni välja.

Veevalaja

Oled väga hea fantaasiaga ja originaalne, tänu millele saavutad elus edu just loomingulises valdkonnas. Sul on meeletu mõttelend, mis inspireerib.

Kalad

Sul on väga hea intuitsoon ning sa ei karda oma tundeid välja näidata. Oled teistele õpetajaks ja eeskujuks oma emotsioonide väljanäitamisel ja hirmudega silmitsiseismisel.

Allikas: higherperspectives