Reklaam sulgub sekundi pärast

12 vastust küsimustele, mida sa küsida ei julge

Seksi kohta on palju erinevaid küsimusi, mida naised kõva häälega kuuldavale tuua ei julge. Olgu põhjuseks siis valehäbi või miski muu. Siin on neist tüüpilisemad, loomulikult koos vastustega!

Seksi kohta on palju erinevaid küsimusi, mida naised kõva häälega kuuldavale tuua ei julge. Olgu põhjuseks siis valehäbi või miski muu. Siin on neist tüüpilisemad, loomulikult koos vastustega.

Miks ma vahekorras olles kunagi orgasmi ei saa? Masturbeerides jõuan ju alati lõpuni!

Masturbeerides jõuad sa orgasmini tänu sellele, et stimuleerid oma kliitorit. Ainult 30% naistest on võimelised ilma kliitori erutamiseta orgasmini jõudma. Kellegagi vahekorras olles jääb kliitor tähelepanuta ja see on ka põhjuseks, miks naised tihtilugu lõpuni ei jõua. Roni järgmine kord mehe peale: selles poosis saab naine kõige lihtsamini orgasmi.

Kas ma saan oma vagiinat tihendada?

Jah! Saad küll! Pead olema iseenda treener. Tee 5-10 Kegeli harjutust päevas, pinguldades neid lihaseid 2-4 sekundi kaupa.

Vahet pole, kui erutunud ma olen - allpool on ikka Sahara kõrb! Mida teha?

Vaginaalset kuivust võivad põhjustada erinevad mõjutajad. Võibolla oled tabletikuuril või stressis? Kuivus on paljude ravimite kõrvalmõju. Hästi ei mõju ka liigne kohvi tarbimine ning basseinides leiduvad kemikaalid. Probleem on lihtsalt lahendatav! Soeta apteegist või sekspoest meelepärane libesti. Juba libedus ise mõjub erutavalt ning see keerab ka sinu „loomulikud kraanid“ lahti. Kõige paremaks valikuks on vee baasil libesti.

Minu G-punkt on vist kadunud! Kuskohas see täpselt asub?

Google Mapsi kasutades oma G-punkti üles ei leia. Halb uudis on, et tegemist pole organiga, vaid anatoomilise piirkonnaga ning see ei asu kõigil täpselt samas kohas. Lisaks sellele pole G-punkt kõigil naistel sama tundlik. Kui soovid enda oma üles leida, siis katseta erinevate poosidega. Jällegi on kõige kindlamaks poosiks see, kui oled ise mehe peal. Lisaks soovitatakse proovida vibreerivaid peeniserõngaid.

Seksime partneriga aina harvemini. Kui levinud on seksivaba abielu?

5-20% abielus olevatest paaridest seksivad aastas maksimaalselt 10 korda. Seda nimetatakse seksivabaks abieluks. Kolmest vabaabielus olevast paarist üks seksib pärast kahte koos veedetud aastat täpselt sama harva. Nii et tegemist on suhteliselt levinud situatsiooniga. Võti on selles, et mida rohkem seksitakse, seda rohkem kasvab selle järgi ka isu ning tahtmine. Noortel on lihtsam: neil tekib tahtmine seksida enne, kui nad seksima hakkavad. Vanematega on vastupidi: nad peavad enne seksima hakkama ja alles siis järgneb „isu“.

Kuidas oma partnerile öelda, et minu arvates on tema „varustusega“ midagi valesti?

Väga ettevaatlikult. Paljud mehed on niigi äärmiselt ebakindlad, kui teema puudutab nende seksuaalsust. Nii et enne, kui jutu ivani jõuad, erguta tema ego. Räägi talle, et naudid temaga olemist ka väljaspool magamistuba. Järgmine samm sõltub juba konkreetsest probleemist. Kui asi on tema erektsioonis, siis sa ei pea seda talle ütlema - usu, ta on teadlik! Sel juhul peaksid teda toetama ning näitama, et mõistad teda. Enamikel juhtudel on tegemist psühholoogilise probleemiga. Ta ebaõnnestub ühe korra ja siis hakkab kartma, et see jääbki juhtuma. Tuleb saada üle hirmust ebaõnnestumise ees.

Kui probleemiks on enneaegne seemnepurse, siis tee talle kompliment, et ta suudab nii kiiresti ja vägevalt lõpuni jõuda. Maini talle, et ka mehed võivad mitmekordseid orgasme kogeda. Aitavad sarnased harjutused nagu Kegel. Peenises on lihased, mille treenimine aitab mehel edaspidi situatsiooni kontrolli all hoida. Julgusta meest seda proovima: pinguta neid lihaseid paar korda päevas 10 sekundit. Motivatsioonina võid välja käia mõne seksika idee, mida koos teostada.

Minu esimene noorus on läbi. Kas kogen veel kunagi tõeliselt rabavat seksi?

Füüsiliselt on naise seksuaalne kõrghetk 19-aastasena. Kuid see ei ole tegelikult nii oluline. Enamik naisi väidab, et mida vanemaks nad saavad, seda paremaks muutub ka seks.  Nimelt ei sõltu see, kui hea seks on, sinu füüsilisest vanusest, kuivõrd psühholoogilisest valmisolekust.

Mul on misjonäri-asendist kõrini aga ma pole ka eriline kondiväänaja. Milline on alternatiiv?

Soeta mõni raamat, millest tutvustatakse erinevaid poose. Lehitsege seda partneriga koos. Usu, te hakkate omavahel antud teemat arutama ja jõuate välja erinevate pooside proovimiseni, millega mõlemad lõpuks rahule jääte.

Mulle meeldib seksides rääkida, aga ta ei vasta kunagi mitte midagi! Tunnen ennast siis väga rumalalt. Kas peaksin lihtsalt rääkimise lõpetama?

See, et ta sulle ei vasta, ei tähenda kindlasti seda, et talle ei meeldiks, et sa voodis oma mõtted valjuhäälselt välja ütled. Nii et ei, sa ei pea lõpetama! Kui sa tunned ennast ebamugavalt, siis räägi oma partneriga. Las ta proovib! Ta võiks alustada näiteks kõrva sosistamisest. Las ta räägib sulle salamisi, mis talle sellel hetkel meeldib ning mis talle veel rohkem meeldiks.

Tunnistan, et mulle meeldib BDSM. Kuidas seda oma magamistuppa tuua, ilma et ma oma partneri täiesti ära hirmutaksin?

Alusta pisikestest asjadest. Näiteks võta magamistuppa kaasa siidisall ning seo alustuseks tal sellega silmad kinni. Või lase tal sellega sinu käed voodiraami külge kinnitada. See on tunduvalt vähem hirmutavam, kui paar käeraudu või nahast rihmad. Te ei pea isegi esimesel korral, kui neid asju proovite, seksima. Tähtis on, et mõlemad partnerid tunneksid ennast turvaliselt. Selles kontekstis on turvatunne seksikas.

Nüüd, kui online-kohtamine on üsna levinud. Kas seks esimesel kohtumisel on endiselt miski, millele ühiskond viltu vaatab?

Kolmandik naistest, kes on oma kaaslasega internetis tutvunud, hüppab temaga esimesel kohtamisel kohe linade vahele. 27% neist ei pea tabuks ka suuseksi. Tegelikult pole vahet, mitmenda kohtamisega tegemist on. Kui te tunnete, et olete teineteise jaoks atraktiivsed ja te mõlemad tahate seda, siis lendavad kõik reeglid aknast välja. See tähendab, et kuulad oma südame häält, ning mis saab selles halba olla?
Ei tasu muretseda selle pärast, mida sinu kohtingukaaslane sinust nii arvata võib. Uuringud on tõestanud, et kui ta sulle pärast esimest koosveedetud ööd enam ei helista, siis pole põhjuseks see, et te esimesel kohtamisel seksisite - ta lihtsalt ei näinud sinus endale sobivat suhtematerjali.

Kas ma pean ennast altpoolt raseerima? Mida mehed arvavad, kui ma seda teinud pole?

Suurbritannias tehti vastav uuring. Tulemused olid sellised:  1870 naisest  51% ütles, et nad ei püga ega säti allpool vööd olevaid karvu mitte kunagi, 62% tunnistasid, et nende parterile meeldib naturaalne välimus rohkem.

Kui tänaval mehi küsitleda, siis vastavad ilmselt paljud, et neile meeldib, kui naise intiimpiirkond on karvutu. See on nende eelistus. Tegelikult pole see nii oluline, kui arvatakse. Mees tahab sind ja intiimpiirkonnas karvu märgates ei jäta ta asja pooleli!

Allikas: prevention.com