14. DETSEMBRIL ON TAEVAS tohutu väega täiskuu: loe, mida sel päeval teha

Aasta lõpp saabub paari nädala pärast ning 14. detsembril on taevas selle aasta viimane täiskuu, mis on ühtlasi ka võimsa energiaga superkuu. Kuigi täiskuu tugevaim mõju avaldub just kolmapäeval, tunnetavad inimesed seda ka paar päeva peale hiljem. Just nüüd tuleks vaadata enda sisse ja tegutseda, et jõuda lähemale oma unistustele. 

Aasta lõpp saabub paari nädala pärast ning 14. detsembril on taevas selle aasta viimane täiskuu, mis on ühtlasi ka võimsa energiaga superkuu. Kuigi täiskuu tugevaim mõju avaldub just kolmapäeval, tunnetavad inimesed seda ka paar päeva hiljem. Just nüüd tuleks vaadata enda sisse ja tegutseda, et jõuda lähemale oma unistustele. 

Täiskuu kannab endas tugevat energiat, mis aitab oma elus muudatusi lihtsamini ellu viia ning suuri otsuseid vastu võtta. Kõik need toimingud, mis sel aastal veel tegemata on jäänud, tuleks praegu ette võtta, sest Kuu energia toetab ja annab jõudu, et elutee saaks õigele rajale seatud.

Sel korral on täiskuu Kaksikute tähemärgi mõju all, mis tähendab, et emotsioonid võivad kõikuda üles alla ning rahutus ja kannatamatus on hetkel üsnagi mõistetavad. Sa võid tunda, et ei suuda langetada ka kõige lihtsamaid otsuseid ja see toob kaasa ärevustunde, ent siinkohal ei ole põhjust muretsemiseks – tegu on Kaksikute märgile iseloomuliku tunnusjoonega, mille mõju all me hetkel viibime.

Kindlasti tasuks just nüüd leida hetk iseenda jaoks, minna üksi jalutama või istuda täielikus rahus ning mõelda tagasi möödunud aastale ja vaadata oma elu kõrvalt. Kas kõik liigub nii, nagu sa soovisid ja kui mitte, siis millest see tuleneb? Esita endale küsimusi, millele sa vastuseid soovid ning mõtle oma tegevuskäikudele – vastused leiad enda seest.

Kui sinu kodus on negatiivne energia, siis vabane sellest – vii läbi suurpuhastus, viska ära üleliigsed esemed ja tee ruumi uuele värskele energiale. Ruumides, kus on liiga palju materiaalseid asju, mida me tegelikult ei vaja, koguneb ka palju ärevust ja halba energiat. 

Ära anna praegusel perioodil ühtegi lubadust, milles sa kahtled – suure tõenäosusega ei suuda sa neid täide viia ning tunned end seetõttu halvasti. Kuula oma sisetunnet.

Allikas: moongiant