14 piinlikku hetke linade vahel

14 piinlikku hetke linade vahel

Meil kõigil on seksi ajal üht-teist piinlikku juhtunud. Jah, ka sinul, ära valeta! Siin on 17 kõige piinlikumat vahejuhtumit, mis kellelgi ette on tulnud.

Meil kõigil on seksi ajal üht-teist piinlikku juhtunud. Jah, ka sinul, ära valeta! Siin on 17 kõige piinlikumat vahejuhtumit, mis kellelgi ette on tulnud.

Sa taipad, et unustasid raseerida
Ja nüüd kaalud tõsiselt sellepärast seksist loobumist. Jah, sul oli plaanis seda õhtul enne väljaminekut teha, aga lihtsalt unustasid. Mis nüüd saab?!

Harjas
Paaripäevane habe on mõnus ja erutav. Paaripäevane harjas püksis mitte nii väga…

Te vaatate tegelikult telekat
On reklaamipaus ja te tahate võrdselt seksida ja sarja edasi vaadata. Teil on aega viis minutit ja te üritate lõpuni jõuda. Natuke veider ja ebamugav.

Higised juuksed
Jaa, sassis juuksed on seksikad, aga pigem ainult filmides. Ühtäkki tajud, et kirehoos on su juuksed muutunud higisteks salkudeks ja sa unistad peamiselt vaid juuksekummist.

Koledad alukad
Kui üheöösuhte eel taipad, et sul pole just eriti seksikad alukad jalas. Selle olukorra võid lahendada nii, et võtad need enne jalast ja teeskled, et oled üks neist vabameelsetest naistest, kes aluspesu ei kanna. 

Mehel on nunnud alukad
Koerapildid, kaisukarud, lapsikud pimendas helendavad kirjad. Te olete alles vähest aega tuttavad ja sa pead üritama sellest mitte välja teha, kuigi tegelikult tahaksid kõva häälega naerma pursata.

Teil on publikut
Tema koer istub otse teie kõrval ja vahib teid terve selle aja. Nii kohutavalt raske on sedasi keskenduda.

Krambid
Püsisuhtes pole sellest eriti probleemi, aga kui üritad alles kutti võluda ja keset seksi mõni jäse krampi tõmbab, on ikka piinlik küll. Kas anda sellest märku või kannatada vaikselt valu?

Keegi peeretas. See võisid olla sina
Sellest olukorrast polegi head väljapääsu. Võib-olla võid püüda oiata eriti valjult ja tõmmata mehe tähelepanu sada protsenti endale. Hiljem võid süüdistada seda voodi kõrval istuvat  koera.

Mees on rinnafriik
Kas olete kohanud seda tüüpi, keda näivad peaasjalikult huvitavat naise rinnad? Ta pigistab ja vahib neid nii hullunult, et näib, et tal on sinust seal rindade taga issandast jumalast ükskõik. Hea meelega loobuks ta sinust üleüldse ja lõbutseks ainult su rindadega.

Sul tekib mõttekramp
Te kasutate veidi räpast kõnepruuki ja ühtäkki ei tule sul enam ühtegi ideed. Mees küsib, mida sa tahad, et ta sinuga teeks, ja sul ei tule mitte midagi pähe. Tuleb tuttav ette?

“Õrn” tema sõnavarasse ei kuulu
Jah, karm seks võib olla tore, aga mingi piirini.

Ta ei leia õiget kohta
Ta tahab nii väga ilma kõrvalise abita ise sinu sisse tulla, aga ei leia hästi õiget kohta. Sekundid venivad ja sa teeskled, et see meeldib sulle, sest ei taha teda solvata.

Sa tunned, et oleks pidanud enne pissil käima
Seks täis põiega – ei-ei. Samas pole suuremat kiretapjat kui poole pealt pissile tormata. Kui talle just juhtumisi selline asi erutavalt ei mõju. Sel juhul – skoor!

Allikas: Women´s Health

Buduaar.ee