15 sõnatut märki, et mees on kõrvuni armunud

12 kommentaari
15 sõnatut märki, et mees on kõrvuni armunud

Mehed ei ole alati oma tunnete sõnalises väljendamises eriti osavad. Küll aga suudavad nad oma tegudega tõestada, kui väga nad sinusse armunud on.

Mehed ei ole alati oma tunnete sõnalises väljendamises eriti osavad. Küll aga suudavad nad oma tegudega tõestada, kui väga nad sinusse armunud on.

Siin on 15 märki, mis kinnitavad, et mees päris kindlasti on sinusse armunud, vahendab Women´s Health.

Kirglikud suudlused
Kui mees algatab tihti pikki kirglikke suudlusi, võid olla kindel, et talle kohe päris kindlasti meeldib sinuga koos olla.

Sa meeldid ta sõpradele
Kui kõik ta sõbrad on sinu suhtes positiivselt meelestatud, on põhjust oletada, et nad näevad, kui õnnelikuks sa nende sõbra teed. Ja see omakorda kinnitab, et ta tõesti armastab sind.

Ta hoiab sulle lähedale
Kas ta tahab sind kogu aeg kaisutada, käest ja ümbert kinni hoida, kui tänaval kõnnite? Kindel märk, et ta on väga kiindunud.

Naeratus pärast suudlust
Muidugi on loomulik, et pärast musitamist kisuvad suunurgad veidi ülespoole, aga kui mees pärast seda särab nagu varakevadine päike, on põhjust eeldada, et ta tunded on suured ja siirad

Ta kuulab sind
Mehed ei kuula ju kunagi! Nii et kui üks neist seda teeb, hoolib ta sinust väga.

Sirge rüht
Kui me tahame kellelegi meeldida, ajame oma rühi kohe eriti silmatorkavalt sirgu. Jälgi oma meest – kui tal on rind ees ja selg sirge, üritab ta sulle ilmselt meelejärgi olla.

Käe pigistamine
Kui ta aeg-ajalt su käest kinni võtab ja seda kergelt pigistab, näitab ka see armastust. Mõni mees näiteks ei salligi muud avalikku lähedust – ei mingit kallistamist, musitamist või muud taolist, küll aga võtab ta vahel su  käe ja pigistab või silitab seda õrnalt.

Ta võtab niisama ühendust
Seda ei tee mitte kõik armunud inimesed, nii et ära võta isiklikult, kui sinu mees selline ei ole. Kuid lihtsalt niisama helistamine või sõnumite saatmine näitab, et ta mõtleb sinu peale tihti. 

Ta tahab sinuga aega veeta
Kas ta pakub välja ükskõik missuguseid tegevusi, et lihtsalt sinuga koos olla? Näiteks kutsub su endaga toidupoodi süüa ostma, kaasa autohooldusesse? See näitab, et ta naudib sinu seltskonda.

Sage silmside
Kas ta vaatab peoõhtul väljas olles sageli sulle silma ka siis, kui oled ruumi teises otsas? Naeratab sulle? See näitab, et isegi siis, kui te tegelete parajasti erinevate asjadega, mõtleb ta ikka sulle. 

Juuste näperdamine
Närvilises olukorras inimesed kipuvad tihti oma juukseid näperdama või neist kätega läbi libistama. Kui mees seda sinuga suheldes teeb, on üsna tõenäoline, et sa meeldid talle nii väga, et ta muutub ärevaks.

Käitumise peegeldamine
Kas ta kipub restoranis einestades võtma oma toidust suutäisi samal ajal kui sina seda teed või jäljendab muul moel alateadlikult su käitumist? Kui selliseid asju täheldad, võid kindel olla, et ta tunneb end sulle lähedasena.

Tähendusrikkad kingid
See ei tähenda kalleid kinke. Kui sa näed, et ta teeb sulle kingi, mille ta on hoolikalt läbi mõelnud ja selle valimisel arvestanud, missugune inimene sa oled ja mis sulle meeldib, võid olla kindel, et ta on sinusse kõrvuni armunud. 

Te naerate koos palju
Kas ta leiab, et sa oled humoorikas ja naerab su naljade peale? Järelikult on ta sinusse kõvasti kiindunud.

Spontaansed puudutused
Kas ta katsub avalikus kohas aeg-ajalt su nägu, selga? Hoiab oma kätt sinu oma peal? Sellised juhuslikud lähedushetked kõnelevad iseenda eest. 

Buduaar.ee

 

Sarnased artiklid