Reklaam sulgub sekundi pärast

16. SEPTEMBRIL VALITSEB jõuline täiskuu: loe, mida sel päeval teha

Täiskuu loomine kestab alati paar päeva ning see on väga maagiline ja võimas aeg, mis sel korral leiab aset ajavahemikus 14. - 18. september ning sel korral on tegu eriti tugeva perioodiga. Energiat on palju nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes ning kindlasti tuleks sel perioodil võimalikult aktiivne olla.

Täiskuu loomine kestab alati paar päeva ning see on väga maagiline ja võimas aeg, mis sel korral leiab aset ajavahemikul 14.-18. september ning sel korral on tegu eriti tugeva perioodiga. Energiat on palju nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes ning kindlasti tuleks sel perioodil võimalikult aktiivne olla.

Täiskuu mõjutused algavad 14. septembril ning on võimalik, et see tekitab ärevust ja vajadust midagi ära teha, ennast liigutada ja muutusi ellu viia. Mõjutused kestavad kuni 18. septembrini, ent täiskuu loomise tipphetk saabub reedel, 16. septembril ja just sel päeval võid sa end tunda väga rahutult.

Mida soovitatakse septembrikuu täiskuu perioodil teha?

Kindlasti võiks kodus ette võtta suurpuhastuse, panna ära suveriided ja muud esemed, mida sügisel, talvel enam vaja ei lähe. Mittevajalikud esemed tuleks kas heategevusse annetada, maha müüa või ära visata. Et energiat on tavapärasest rohkem, kulgeb ka koristamine lihtsamalt ja võib lausa rahustavalt mõjuda. 

Septembrikuu täiskuu süstib võimsat energiat ja kui sel perioodil füüsiliselt aktiivne olla, on sul rohkem energiat ka järgmistel nädalatel. Miks mitte viia täide ammune eesmärk hakata sporti tegema? Mida rohkem sa nendel päevadel ära teed, seda rohkem jõudu on sul kuni septembrikuu lõpuni.

Allikas: moongiant.com