18 märki, mis näitavad, et oled koos õige mehega

18 märki, mis näitavad, et oled koos õige mehega

Kui allolev käib sinu ja sinu boyfriend’i kohta, siis oled sa koos mehega, kellega abielluda.

Kui allolev käib sinu ja sinu boyfriend’i kohta, siis oled sa koos mehega, kellega abielluda.

 

1. Ta kiitleb sinu saavutustega. Kui oled saanud tööl millegagi hästi hakkama või oled võitnud mingi auhinna, räägib ta sellest kõikidele, kellega te kokku saate. Sest tema on sinu fänn.

2. Ta teeb sinu heaks ohverdusi. Ja sama teed ka sina, sest sa tahad talle head. Ta kolib teise linna, et olla sinuga koos ja sa tead, et sa teeksid tema pärast sama.

3. Teil on ühised väärtushinnangud. Sa tead, et te mõlemad tahate lapsi ja osaleksite koos laste kasvatamises. Või te mõlemat tahate kolida oma majja. Igal juhul olete te samal leheküljel oma eluga.

4. Ta on jäänud džentelmeniks ka pärast pikemat tutvust. Ta avab siiani uksi ja võtab su sülle, kui sa ei suuda enam kontsakingades ühtegi sammu teha.

5. Ta ei ürita sind muuta. Ta teab sinu vigu ja see on täiesti okei.

6. Kui sa mõtled abielule, siis parim osa pole mitte pulm, vaid temaga koos elamine. Pulmad on lõbusad, aga see, mis tuleb pärast, on veel parem.

7. Te saite hakkama pikamaasuhtega. See oli raske ja hirmutav, aga te armastate teineteist ja see oli seda väärt, et lõpuks jälle koos olla.

8. “Ma igatsen sind” ei ole lihtsalt kerge fraas. See on tegelikkus.

9. Sulle ei meeldi korterinaabrid ja sulle meeldib üksi elada, aga siiski eelistad kooselu temaga.

10. Ta on see inimene, kellele rääkida uudiseid kõige esimesena. Varem rääkisid sa oma vanemate või sõbrannadega, aga on nüüd on asemele tulnud tema. 

11. Planeerimine 6 kuud või 1 aasta ette ei tekita sinus ebamugavust. Sa ei pea muretsema, et ta tühistab reisi või jätab sinuga kuskile tulemata.

12. Sa saad nutta tema ees ilma piinlikkust tundmata. Ta saab aru, millal on vaja lohutada või millal nutad sa lihtsalt kurva filmi pärast.

13. Kui sinu sõbrad ei ole rahul oma meestega, siis pole sul neile millestki rääkida. Sa ei taha kiidelda, aga sa tõesti ei pea tegelema nende asjadega, sest su mees on hea sinu vastu.

14. Ta on lähedane sinu perega ja sina tema perega. On täiesti normaalne, kui sa lähed tema vanaema sünnipäevale üksi, sest tema pidi sõitma komandeeringusse. 

15. Ta hoolib su sõpradest. Kui kellelgi neist on halb päev, siis teeb ta ettepaneku ta õhtusöögile kutsuda.

16. Ta lubab sul auru välja lasta. Mõnikord on vaja mingit asja korrutada niikaua, kuni see oma tähtsuse kaotab. Ainus asi, mis teda häirib on see, et sina tunned ennast halvasti, aga seda ta ei taha.

17. Ta ütleb ootamatult, et sa oled kuum naine. Ja see on see päev, kui sa polegi isegi pead pesnud.

18. Sa saad temaga üritustel käia ja reisida ja te ei tülitsegi kogu aeg. Me kõik oleme näinud neid paare, kes ei suuda isegi selles kokku leppida, kuhu restorani minna. Teie võite teha kõiksugu asju koos ilma vaidluseta.

 

www.harperbazaar.com