2 ASJA, MIDA KÕIK MEHED naistelt tahavad

2 ASJA, MIDA KÕIK MEHED naistelt tahavad

Kui mõelda sellele, mida mehed oma naistelt tegelikult tahavad, siis enamasti peetakse silmas ilusat välimust ja head klappi linade vahel, kuid tegelikult tahavad mehed miskit enamat. Mehed on tunduvalt emotsionaalsemad kui arvatagi võiks, nad lihtsalt ei näita oma tundeid välja nii nagu naised seda teevad.

Kui mõelda sellele, mida mehed oma naistelt tegelikult tahavad, siis enamasti peetakse silmas ilusat välimust ja head klappi linade vahel, kuid tegelikult tahavad mehed miskit enamat. Mehed on tunduvalt emotsionaalsemad kui arvatagi võiks, nad lihtsalt ei näita oma tundeid välja samamoodi nagu naised seda teevad.

Kuid mida mehed naistelt siis tahavad? Portaal Your Tango toob välja kaks lihtsat asja, millele naistel tasuks kindlasti tähelepanu pöörata:

1. Mehed tahavad naist, kes laseb meestel veeta aega ka oma sõpradega

Tugevas suhtes võimaldavad mõlemad osapooled teisel inimesel ka iseseisev olla ja meeste puhul on väga oluline, et nad saaksid võimaluse vahel oma sõpradega niisama kohtuda. Kes tahab sõpradega õlut juua, kes rattamatkale minna. Oluline on see, et mees tunneb, et teda ei hoita kodus kinni ja et ta saab teha seda, mida ta oma südames teha tahab.  

2. Mehed tahavad naist, kes näitab välja, kui väga ta oma meest hindab

Mehed vajavad tunnustust ja kiitust. Ka väiksem kodutöö võiks saada kiidusõna. Piisab, kui sa ütled talle “aitäh” ning vahel näitad oma tänulikkust välja ka mõne vahva üllatusega. Kui mees ei saa suhtes naise tähelepanu, siis ta tunneb, et teda ei vajata, kuid mees tahab olla vajatud. Sellises olukorras hakkab ta seda emotsiooni mujalt otsima.

 

 

Sarnased artiklid