2 ASJA, MILLEST ÕNNELIKUD PAARID kunagi teistele ei räägi

2 ASJA, MILLEST ÕNNELIKUD PAARID kunagi teistele ei räägi

Inimesed on ajapikku aina rohkem oma rõõme ning muresid teistega sotsiaalmeedia kaudu jagama hakanud. Parrikesed postitavad armsaid fotosid sellest, kuidas nad nädalavahetuseks SPAsse põgenesid ja kommenteerivad üksteise postitusi nii, et ikka kõik näeksid, kui hästi nende suhtes kõik on. Kuid on asju, mida õnnelikud paarid ülejäänud maailmaga mitte kunagi ei jaga.

Inimesed on ajapikku aina rohkem oma rõõme ning muresid teistega sotsiaalmeedia kaudu jagama hakanud. Paarikesed postitavad armsaid fotosid sellest, kuidas nad nädalavahetuseks spaasse põgenesid ja kommenteerivad üksteise postitusi nii, et ikka kõik näeksid, kui hästi nende suhtes kõik on. Kuid on asju, mida õnnelikud paarid ülejäänud maailmaga mitte kunagi ei jaga.

Tekstisõnumid 

Armunutevahelised tekstisõnumid on miski, mis kindlasti kolmanda silmapaari ette jõuda ei tohiks. Intiimsed teemad, isiklikud paljastused, võibolla isegi pisut vallatud fotod – need peavad jääma vaid suhte osapoolte vahele. Sõbrannadel pole alati vaja teada, millest sa oma kallimaga räägid. 

Sissetulekute suurus

Sinu ning sinu kallima sissetulekute suurus pole asi, mis kedagi huvitama peaks. Kui palju sa parasjagu teenid või mille peale oma raha kulutad, peaks jääma vaid sinu ning su partneri teada. See on teie elu ning teie rahaline olukord ei ole kohe kindlasti teema, mida oma sõbrannadega arutama peaks. 

femalefirst.co.uk