2 INETUT VIGA, mida naised peale seksi teevad

2 INETUT VIGA, mida naised peale seksi teevad

Peale vahekorda on ilmselt viimane asi, mis mõtteisse tuleb, kas ja mida nüüd tegema peaks, sest tegelikult ei tahakski sel hetkel mitte midagi muud teha, kui oma kallima kaisus olla. Terviseekspertide sõnul tuleks aga ennast peale seksi voodist püsti ajada ja seda oma intiimtervise nimel.

Peale vahekorda on ilmselt viimane asi, mis mõtteisse tuleb, kas ja mida nüüd tegema peaks, sest tegelikult ei tahakski sel hetkel mitte midagi muud teha kui oma kallima kaisus olla. Terviseekspertide sõnul tuleks aga ennast peale seksi voodist püsti ajada ja seda oma intiimtervise nimel.

Allpool on välja toodud kaks levinumat viga, mida paljud naised peale seksi teevad:

1. Intiimpiirkond 

Intiimpiirkonda tuleks peale seksimist alati pesta ning selleks tuleks kasutada spetsiaalselt intiimpiirkonnale mõeldud õrna looduslikku seepi, mis ei ärrita nahka ning eemaldab bakterid. Paraku paljud naised seda ei tee.

2. Vedelik

Organism vajab vedelikku peale igat füüsilist tegevust ning ka seks kuulub sinna kategooriasse. Joo klaas tavalist vett või vajadusel rohkem. Kindlasti ei tohiks koheselt tarbida alkoholi, sest füüsilisest koormusest vajab keha veel taastumist ja südame tervise nimel on alkohol sel hetkel väga halb mõte. 

Allikas: Your Tango

Sarnased artiklid