2 MÄRKI, ET SINU MEES petab sind teise naisega

Igas suhtes tekib teatud hetkel rutiin ning esimesest armumisest kasvab välja turvaline armastus, mis võib vahel pisut liiga igavana tunduda. Alati ei lähe kõik nii nagu võiks ja kui üks osapool on suhtes õnnetum kui teine, võib olukord jõuda selleni, et mängu tuleb kolmas inimene.

Igas suhtes tekib teatud hetkel rutiin ning esimesest armumisest kasvab välja turvaline armastus, mis võib vahel pisut isegi liiga igavana tunduda. Alati ei lähe kõik nii nagu võiks ja kui üks osapool on suhtes õnnetum kui teine, võib olukord jõuda selleni, et mängu tuleb kolmas inimene.

Kui sa tajud, et teie suhtes on midagi valesti, siis tasub kuulata oma sisetunnet ja päästa, mis päästa annab. Kuni suhe ei ole lagunenud, on siiski veel võimalik seda päästa – kõik oleneb sellest, kui väga mõlemad osapooled seda tahavad.

Allpool on välja toodud kaks märki, mis viitavad sellele, et sinu mees petab sind:

1. Seksuaalelu hääbumine

Te ei seksi enam nii tihti kui varem ning viimasel ajal tundub sulle, et ta ei taha sinuga enam üldse seksida ja leiab pidevalt ettekäändeid. Seksiteema tekitab teie suhtes ebamugavustunnet ja seda on hakatud lausa vältima.

2. Välimusele tähelepanu pööramine

Ta on hakanud oma välimusele palju suuremat rõhku panema, kaalust alla võtnud, ennast vormi ajanud ning ka söögilauas on selgelt näha, et ta teeb teadlikult varasemast tervislikumaid valikuid. Võimalusel ostab ta endale uusi riideid ja hakkab mõnes uues trendikas kohas trennis käima.

Allikas: sheknows