2 NAISELIKKU OSKUST, mida mehed kõrgelt väärtustavad

Viimaste aastakümnetega on naiste elu paljuski muutunud ning üha enam soovitakse ennast tööalaselt teostada ja pereloomise plaanid lükatakse tahaplaanile. Välimusele pannakse rohkem rõhku ja kodustele toimetustele selle asemel vähem, ent tegelikult võiks siinkohal valitseda tasakaal ja teatud oskused võiks ka tänapäeva naiste seas taas au sisse tuua!

Viimaste aastakümnetega on naiste elu paljuski muutunud ning üha enam soovitakse ennast tööalaselt teostada ja pereloomise plaanid lükatakse tagaplaanile. Välimusele pannakse rohkem rõhku ja kodustele toimetustele selle asemel vähem, ent tegelikult võiks siinkohal valitseda tasakaal ja teatud oskused võiks ka tänapäeva naiste seas taas au sisse tuua!

Allpool toome välja kaks asja, mida iga naine teha võiks osata! Tegu on lihtsate tegevustega, mis 50 aastat tagasi olid naiste jaoks iseenesestmõistetavad – just nagu tänapäeval on selleks ilusalongis käimine!

1. Käsitöö

Olgu selleks kudumine, heegeldamine, tikkimine või õmblemine – vähemalt üks nendest oskustest võiks igal naisel käpas olla. Pole midagi armsamat kui isetehtud sokid, kindad, sall, müts, padi või midagi veelgi põnevamat. Küsi abi oma vanaemalt või mine käsitööringi – omandad oskuse, mille abil saad oma lähedasi vahvate kingitustega üllatada.

2. Korralik toidu valmistamine

Kuigi tänapäeval käiakse pigem väljas söömas ja kodus on kõige tavalisemateks toitudeks omlett, salat või poest ostetud valmistoit, mille saab üles soojendada, siis tegelikult võiks osata ka tõsisemaid roogasid ette võtta. Kas sa oled näiteks kunagi proovinud kapsarulle või ühepajatoitu valmistada? Aga pikkpoissi, frikadellisuppi või hoopis leiba küpsetada? Ilmselt ei ole olemas meest, kes suudaks keelduda kodusest krõbeda koorikuga leivast ning liharohkest ühepajatoidust! 

Loomulikult on palju ka selliseid naisi, kelle jaoks ülalpool mainitud tegevused imelihtsatena tunduvad ja neile suur au ja kiitus! 

Kuidas sinul käsitöö ja küpsetamisega lood on?