2 PÕHJUST, MIKS MEHED noorema naise valivad

Erinevad uuringud on näidanud, et mehed, kellel on vanust rohkem kui 40. eluaastat, tahaksid sisimas näha enda kõrval pigem nooremat naist ning thtipeale saabub just selles vanuseklassis ka keskeakriis. Esimene abielu puruneb ning tekib uus ja noorem naine. Kuid millest see üldse tuleneb? 

Erinevad uuringud on näidanud, et mehed, kellel on vanust rohkem kui 40 eluaastat, tahaksid sisimas näha enda kõrval pigem nooremat naist ning tihtipeale saabub just selles vanuseklassis ka keskeakriis. Esimene abielu puruneb ning tekib uus ja noorem naine. Kuid millest see üldse tuleneb? 

Allpool on välja toodud kaks peamist põhjust, miks mehed endale nooremat naist tahavad:

1. Nooruse iha

Mehed kardavad vananemist rohkem kui naised, ent nad ei tunnista seda. Noore naise kõrval tunneb mees ennast nooremana ning ta saab taas teha neid asju, mida tema vanuses naised enam teha ei viitsi või ei taha. Klubides käimine, seiklused, rumalused ja kõik see, mis noorusega kaasas käib, tuleb paljudel meestel elus kahe ringina läbi teha.

2. Sisemine hirm

Paljud mehed on ebakindlad ning vajavad pidevalt tõestust, et nad on vastassoo silmis ikka veel atraktiivsed ja läbilöögivõimelised. Noorema naise silmis on lihtsam olla tegija, sest neil on vähem elukogemust ning teisalt on vanemal mehel enamasti korralik majanduslik tagala, mis omakorda teeb vanema mehe tõepoolest noorele naisele atraktiivseks. 

Allikas: askmen.com