2 PÕHJUST, MIKS TÕELINE MEES ei peta oma naist

2 PÕHJUST, MIKS TÕELINE MEES ei peta oma naist

Petmine on delikaatne teema ning paraku ei saa sellest tänapäeva ühiskonnas üle ega ümber, sest enamus meist on oma kallimat petnud. Kuid miks me petame ja millest see tuleneb – kas ehk on tegu mõne alateadvusliku põhjusega, mida me isegi endale teadvustada ei oska?

Petmine on delikaatne teema ning paraku ei saa sellest tänapäeva ühiskonnas üle ega ümber, sest enamik meist on oma kallimat petnud. Kuid miks me petame ja millest see tuleneb – kas ehk on tegu mõne alateadvusliku põhjusega, mida me isegi endale teadvustada ei oska?

Petmine on vähemal või rohkemal määral seotud ka inimese enda väärtushinnangutega ning tõeline mees oma kallimat ei peta!

Allpool on välja toodud kaks põhjust, miks see nii on:

1. Tõeline mees valib naise, kes sobib talle

Tõeline mees teab, milline naisetüüp tema isiksusega sobitub ning valib naise vastavalt nendele kriteeriumitele, mis tähendab, et tal ei teki naisega kodus meeletuid tülisid ega riide, sest tema isiksus klapib naise isiksusega. Teadaolevalt on lahkhelid elukaaslasega üheks suurimaks põhjuseks, miks üks osapool petab – et leida endale keegi, kes kuulaks probleeme ja mõistaks. Kui aga oma naine on igati mõistev ja kahe inimese iseloomud ning eluväärtused on sarnased, siis seda probleemi ei teki ja mehel ei teki ka vajadust endale armukese muretsemiseks.

See omakorda tähendab ka seda, et suhe, kus eluväärtused naisega ei klapi, ei jää kestma – kui tegu on tõelise mehega, siis ta teab, et sellisest suhtest pikas perspektiivis midagi head ei tule.

2. Tõeline mees hindab oma naist

Tõeline mees peab lugu iseendast ja ümbritseb end inimestega, kellest ta samuti kõrgelt lugu peab. Tal võib olla palju tuttavaid, ent tal on vähe lähedasi sõpru, kellele ta kõigest räägib. Oma naisele räägib ta kõigest ja tal on naise vastu suur austus. See loomulikult peegeldab suhtumise üle ka naisele ning antud suhtes on vastastikune lugupidamine ja austus tähtsal positsioonil. Petmist kui sellist ei esine – see oleks selge märk lugupidamatusest.

Allikas: sheknows.com