3 asja, mida ei tohi oma kallimalt küsida

3 asja, mida ei tohi oma kallimalt küsida

Selleks, et teie suhtes valitseks harmoonia ning õhk oleks pingevaba, tuleb teatud hetkedel oma suu vahel lihtsalt kinni hoida! Mehed ei salli rumalaid küsimusi, veel vähem tahavad nad kuulda küsimusi, mis neid nurka suruvad. Teatud asju ei tasu oma kallimalt mitte kunagi küsida ja sinna pole midagi parata. Siin on 3 asja, mida oma kallimalt küsida ei tasu! 

Selleks, et teie suhtes valitseks harmoonia ning õhk oleks pingevaba, tuleb teatud hetkedel oma suu vahel lihtsalt kinni hoida! Mehed ei salli rumalaid küsimusi, veel vähem tahavad nad kuulda küsimusi, mis neid nurka suruvad. Teatud asju ei tasu oma kallimalt mitte kunagi küsida ja sinna pole midagi parata.

Siin on 3 asja, mida oma kallimalt küsida ei tasu! 

1. Kas ma näen selles riietuses paks välja?

Mehed vihkavad selliseid küsimusi – nad tunnevad end justkui nurka surutuna, kui sa midagi sellist küsid. Sa tead ise ka väga hästi, et ta ei taha sulle öelda, et sa oled paks või et mõni riietusese teeb su paksuks. Ja ükspuha, mida ta sulle ka ei vastaks, ei pruugi sa vastusega rahule jääda. Kokkuvõttes tekitab see küsimus ainult paksu õhku! Kanna lihtsalt riideid, milles sa end ise hästi tunned ja ongi mure lahendatud.

2. Kas see tüdruk/naine on sinu arvates ilus?

Sellise küsimuse esitamine toob suure tõenäosusega kaasa tüli! Kui sa näitad oma kallimale ilusa naise fotot ja siis sellise küsimusega lagedale tuled, paned sa oma mehe väga ebamugavasse olukorda. Kui ta ütleb, et naine pildil on kole, ei jää sa teda uskuma ja kui ta ütleb, et see on kena naine, siis sa solvud. Ja kohe kindlasti ei tasu sellist küsimust esitada ka siis, kui sa näed, et sinu kallim tänaval mõnele kaunile naisele korraks järgi vaatab. Mehed teevad seda alatasa ja sellest pole mõtet tüli tekitada. 

3. Kas sinu eksnaine on ilus? Kas ta on minust ilusam?

Jah, suure tõenäosusega oli see naine tema jaoks atraktiivne. Täpselt samamoodi oled sina tema jaoks atraktiivne, kuid sa ei saa panna oma meest teid kahte võrdlema. Isegi siis, kui sa tead, et oled mehe eksnaisest ilusam, ei ole mõtet sellise küsimusega lagedale tulla, sest see solvab sinu kallimat. Jäta see teema puutumata.

Allikas: allwomenstalk.com