3 ASJA, MIDA ENNE SEKSIMIST kunagi teha ei tohi

3 ASJA, MIDA ENNE SEKSIMIST kunagi teha ei tohi

Seksi võivad rikkuda mitmed imepisikesed nüansid, millest enamikel ilmselt aimugi pole, ent kui see juhtub, siis tagantjärgi meenutades pole selles midagi lõbusat. Et vältida ebameeldivat seksuaalset kogemust ning muidugi ka piinlikku või hoopiski valulikku seksi, siis väldi neid kolme tegevust, millest saad lugeda allpool.

Seksi võivad rikkuda mitmed imepisikesed nüansid, millest enamikel ilmselt aimugi pole, ent kui see juhtub, siis tagantjärele meenutades pole selles midagi lõbusat. Et vältida ebameeldivat seksuaalset kogemust ning muidugi ka piinlikku või hoopiski valulikku seksi, siis väldi neid kolme tegevust, millest saad lugeda allpool.

Kolm tegevust, mida enne seksi kunagi teha ei tasu:

1. Raseerida

Raseerimine ärritab nahka ning peale seda vajab nahk aega taastumiseks. Seks peale raseerimist võib üsnagi valuline olla ja nahk võib raseeritud piirkonnas punetama hakata.

2. Süüa vürtsikaid toite

Toit, mida me sööme, mõjutab ka tupe lõhna ja maitset – kui puuviljad ja šokolaad mõjuvad pigem positiivselt, siis vürtsikad toidud võivad tekitada pisut ebameeldivat lõhna. Väga vürtsikad toidud põhjustavad tihtipeale ka gaase ja kõhupuhitust, mis võivad seksi piinlikuks muuta.  

3. Juua liialt palju

Alkohol muudab inimese emotsionaalsemaks, ent teisalt see mõjub ka tuimestavalt! Seks pakub parimat naudingut, kui enne seda piirduda ühe klaasikesega! Teadlaste sõnul on 11 protsenti alkoholi tarbinutest hädas orgasmi kogemisega – liigne alkohol võib orgasmi saamise suisa võimatuks muuta. 

Allikas: prevention