3 ASJA, MIDA KÕIK MEHED oma naistelt tegelikult tahavad

Mida mehed oma naistelt tahavad? Naiste ja meeste mõttemuster on üsnagi erinev ning seetõttu ei suuda need kaks poolt teineteist sugugi mitte alati läbinisti mõista. Teatud hetkedel tundub tõepoolest, et meestest on lausa võimatu aru saada ning et nad ei tea ise ka, mida nad tahavad. 

Mida mehed oma naistelt tahavad? Naiste ja meeste mõttemuster on üsnagi erinev ning seetõttu ei suuda need kaks poolt teineteist sugugi mitte alati läbinisti mõista. Teatud hetkedel tundub tõepoolest, et meestest on lausa võimatu aru saada ning nad ei tea ise ka, mida nad tahavad. 

Mis aga naistesse puutub, siis tegelikult on olemas kolm üsnagi kindlat asja, mida kõik mehed oma naistelt ootavad ja mida nad väga oluliseks peavad.

1. Naine, kes ei tee igast asjast draamat

Mehed lausa vihkavad vingumist ja see võib ka kõige tugevama suhte ohtu seada, sest väga raske on elada koos naisega, kes pidevalt mehe kallal võtab ja näägutab. Ürita oma mehe kallal võimalikult vähe viriseda – sokipaar keset põrandat ei ole lihtsalt seda draamat väärt ja alati on võimalik rääkida nii, et see ei mõju mehele vinguvalt. Vinguv hääletoon on suurim kiretapja.

2. Naine, kes laseb meestel olla oma sõpradega

Tugevas suhtes on mõlemal osapoolel ka oma eraldi elu ja sõbrad, kellega nad saavad koos aega veeta. Ta on sulle äärmiselt tänulik, kui sa lased tal näiteks korra nädalas käis sõpradega väljas – olgu selleks siis pokkeriõhtu, paar klaasi õlut või veelgi parem – õhtune trenn. 

3. Naine, kes hindab oma meest ja näitab seda ka välja

Ka mehed vajavad tähelepanu ja tunnustust ning väga oluline on seda saada oma naiselt. Kui mees ei saa suhtest seda, mida tal emotsionaalselt ja füüsiliselt vaja on, siis varem või hiljem tekib tal vajadus minna seda mujalt otsima. Näita oma tundeid välja ja tee talle komplimente!

Allikad: elitedaily