3 asja, mida mehed naise keha juures ei märka

See, mida mehed naiste välimuse juures märkavad ja mida naised ise enda juures märkavad, erineb väga suurel määral - välismeediaportaali redbookmag.com reporter Aaron Traister kirjutas hiljuti artikli teemal: 3 asja, mida mehed naise välimuse juures tähele ei pane. Seega naised, kes te näete igapäevaselt suurt vaeva, et kõiki pisivigu oma keha juures peita, see lugemine on mõeldud eelkõige teile!

See, mida mehed naiste välimuse juures märkavad ja mida naised ise enda juures märkavad, erineb väga suurel määral – välismeediaportaali redbookmag.com reporter Aaron Traister kirjutas hiljuti artikli teemal: 3 asja, mida mehed naise välimuse juures tähele ei pane. Seega naised, kes te näete igapäevaselt suurt vaeva, et kõiki pisivigu oma keha juures peita, see lugemine on mõeldud eelkõige teile!

Aaronit ajendas seda artiklit kirjutama olukord elust enesest! “Hommikul ärgates märkasin oma naist, kes seisis peegli ees ning vahtis üksisilmi oma venitusarme. Ta küsis minu käest, kas ta peaks hakkama kasutama mingit erilist kreemi, et oma venitusarmidest lahti saada. Ma ütlesin talle tõtt – ta peaks peegli ees seismise asemel katsuma hommikuti kauem magada, sest kohe, kui lapsed üles ärkavad, läheb kisa lahti ja siis pole unest enam juttugi. Kuid tegelikult oleksin ma pidanud oma naisele ütlema hoopis midagi muud! Nimelt meie mehed, ei märka oma naise juures väikeseid venitusarme, meil pole aega sellistele asjadele tähelepanu pöörata, sest meie tähelepanu kuulub jäägitult nendele kehaosadele, mis meile naise juures kõige rohkem meeldivad! Aga, kui naine ise tõmbab tähelepanu oma vigadele, siis muidugi me märkame neid. Kuid milleks see vajalik on?”

Siin on 3 asja, mida Aaroni sõnul mehed naiste välimuse juures ei märka! 

1. Tselluliit, väike kõhuke või paar kõhuvoldikest.

Aaroni kommentaar: “Suviti, kui basseini äärde puhkama lähen, teeb mind alati pisut kurvaks vaatepilt, kuidas naised üritavad oma tselluliiti või kõhukesi igal võimalikul moel rätiku alla peita. Miks nad seda teevad? Meestele meeldivad enesekindlad naised, kes ei häbene oma voldikesi või kõhukest, vaid naudivad elu ja söövad normaalselt. Uskuge mind, naine, kes ei põe oma välimuse pärast, on palju seksikam, kui naine, kes oma vigu iga hinna eest peita üritab.”

2. Väikesed rinnad!

Aaroni kommentaar: “Meestele meeldivad rinnad, eks meil kõigil on erinev maitse – kes eelistab väiksemaid, kes suuremaid rindu. Kui me oleme suhtes naisega, keda me armastame, siis ei huvita meid enam see, kui suured või väikesed rinnad naisel on. Olulisem on see, et naine tunneks end oma rindadega hästi. Meid ei häiri, kui üks rind on pisut suurem kui teine, ega ka see, kas naise rinnakorv on A või D. Kõige olulisem on see, et naine ise armastaks oma rindu, enesekindlus teeb seksikaks!”

3. Katkised juukseotsad!

Aaroni kommentaar: “Püha müristus. Mida see üldse tähendab? Ma ei saa aru, miks peaks sellise asja pärast üldse oma pead vaevama. Naised, muretsege vähem ja nautige elu rohkem.”

 

Buduaar.ee

Allikas: redbookmag.com