3 asja, mida mehed naistele valetavad

Selleks, et kohtingul naistele muljet avaldada, kipuvad mehed sageli valetama. Ka meestemaailmas kehtivad teatud stereotüübid, millele kõik mehed oma arvates vastama peavad ja kui nad kriteeriume täita ei suuda, siis nad lihtsalt valetavad end paremaks - lootes, et tõde muidugi välja ei tule. Või et sa lihtsalt oled temasse tõe välja tulemise hetkel kõrvuni armunud - nagu öeldakse "love is blind". 

Allpool toome välja 3 kõige levinumat asja, mille kohta mehed kohtingul valetama kipuvad!

Selleks, et kohtingul naistele muljet avaldada, kipuvad mehed sageli valetama. Ka meestemaailmas kehtivad teatud stereotüübid, millele kõik mehed oma arvates vastama peavad ja kui nad kriteeriume täita ei suuda, siis nad lihtsalt valetavad end paremaks – lootes, et tõde muidugi välja ei tule. Või et sa lihtsalt oled temasse tõe välja tulemise hetkel kõrvuni armunud – nagu öeldakse “love is blind”. 

Allpool toome välja 3 kõige levinumat asja, mille kohta mehed kohtingul valetama kipuvad!

1. Sportlik vorm!

Naistele meeldivad sportlikud ja tugevad mehed ja mehed teavad seda. Isegi kui tema viimane kokkupuude spordiga oli viis aastat tagasi, võib ta sulle öelda, et talle meeldib sporti teha. Kõige lihtsam viis tõe välja selgitamiseks on koos trenni minna!

2. Rahaline olukord!

Mehed on harjunud kohtingul ise maksma ja nad teevad seda isegi siis, kui neil on tegelikult näpud põhjas. Ma tean noormeest, kes ühe kauni neiuga kinno minekuks laenas sõbralt raha, sest tal endal seda polnud. Naisele ta seda muidugi ei tunnistanud! Rahast ei taha mehed kunagi rääkida, välja arvatud muidugi siis, kui neil on suur maja, Ferrari, eralennuk jne. 

3. Tõde eelmiste suhete kohta!

Kui tema eelmised suhted pole olnud just midagi erilist või teda on palju maha jäetud, siis ei taha ta sel teemal sinuga üldse rääkida. Ta tahab sulle head muljet jätta ning kardab, et sa saadad ta pikalt kui ta oma suhete kohta sulle tõtt räägib. Suure tõenäosusega valetab ta sulle, et end paremas valguses näidata. 

Allikas: allwomenstalk.com