3 ASJA, MIDA MEHED seksides naise keha juures alati märkavad

Seksi ajal ei pööra mehed tähelepanu sellele, mida naised tegelikult kõige rohkem kardavad - nimelt kardedakse ju seda, et mees vaatab vigu nagu näiteks tselluliit või hoopis kõhuvoldikesed. Reaalsus on aga hoopis teine ja seda on ilmselt nii mõnelgi naisel rahustav kuulda.

Seksi ajal ei pööra mehed tähelepanu sellele, mida naised tegelikult kõige rohkem kardavad – nimelt kardetakse ju seda, et mees vaatab vigu nagu näiteks tselluliit või hoopis kõhuvoldikesed. Reaalsus on aga hoopis teine ja seda on ilmselt nii mõnelgi naisel rahustav kuulda.

Kuid mis on need asjad, mida mees seksi ajal kindlasti märkab?

1. Naise keha liikuvus

See, kuidas naine oma keha seksi ajal liigutab, ei jää ühelegi mehele märkamatuks. Kui sa muidugi liikumatult voodis ei leba, mis on ilmselt kõige suurem seksiisu tapja. Liiguta oma keha nii, nagu sisetunde järgi kõige mõnusam on – naudi oma liigutusi ja naudi seda hetke. Meest erutab erutatud naise nägemine, kes tunneb ennast voodis enesekindlalt.

2. Silmad

Mees otsib seksi ajal silmsidet, sest see pakub talle sügavamat erutust ja loob teie vahel tugevama sideme. Ära peida oma pilku, vaata talle sügavalt silma – see muudab seksi veelgi naudingulisemaks.

3. Häbeme raseeritus

Kui sa oled end alles hiljuti raseerinud või hoopis pikemat aega seda mitte teinud, siis mees märkab seda. 

Allikas: sheknows