3 ASJA, MIDA mehed voodis silmaotsaski ei salli

3 ASJA, MIDA mehed voodis silmaotsaski ei salli

Mehed ei ole alati igal pool, iga kell ja kõikide naistega seksiks valmis. Paljudel naistel on sellest aga raske aru saada. On palju nüansse, mis meeste jaoks on voodis ebamugavad. Mees võib tunda ennast näiteks petetuna, olla pettunud või meeleheitel. Mõnikord pole seks see, mis ta olema peaks. Ajakiri Cosmopolitan kogus kokku kolm punkti, mis meestele seksi juures ei meeldi.

Riietest vabanemise keerulisus

Kui armatsemine algab, hakkavad inimesed tavaliselt teineteise seljast riideid eemaldama. Aga mis saab meeste kingadest ja sokkidest? Mitte ükski naine ei võta neid seljast. Iialgi! Halvimal juhul on püksid rebadel ning kingad ja sokid ikka veel jalas.

Liigne kiirustamine

Ühelegi mehele ei meeldi, kui naine teda tagant kiirustab. See lihtsalt ei ole väga erutav. Kui teil on aega ainult kiireks seksiks, on normaalne, et asi tuleb ruttu lõpule viia. Leppige see enne kokku, sest vastasel korral võib jääda mulje, et sa ei ole huvitatud.

Kui naine käsutab voodis

Mehed vihkavad, kui naine ütleb kogu aeg “tee seda” ja “ära tee seda!” Loomulikult on igal inimesel eelistusi, aga nendest võiks rääkida väljaspool magamistuba. Kui naine kontrollib igat mehe liigutust, ei ole seks mehe jaoks enam nii põnev.