3 asja, mida sina ei tohi mehele öelda

11 kommentaari
3 asja, mida sina ei tohi mehele öelda

On asju, mida mehed mitte kunagi kuulda ei taha! Me ei pruugi küll alati aru saada, miks mehed teatud asjade peale solvuvad, kuid et vältida tülisid, on kõige mõistlikum vahel oma suu lihtsalt kinni hoida. Siin on kolm lauset, mida sinu mees ei taha kuulda! Kui sa ei taha oma meest solvata ega temaga tülli minna, siis ära ütle talle allpool välja toodud lauseid!

On asju, mida mehed mitte kunagi kuulda ei taha! Me ei pruugi küll alati aru saada, miks mehed teatud asjade peale solvuvad, kuid et vältida tülisid, on kõige mõistlikum vahel oma suu lihtsalt kinni hoida. Siin on kolm lauset, mida sinu mees ei taha kuulda!

Kui sa ei taha oma meest solvata ega temaga tülli minna, siis ära ütle talle allpool välja toodud lauseid!

Lause nr 1 – Te olete just seksimise lõpetanud, kuid sa ei saanud orgasmi. Ära valeta talle, et sa said orgasmi! Mehed ei pruugi seda küll välja näidata, aga nad saavad üsnagi hästi aru, kui nende naine saab orgasmi! Valetades tekitad sa temas vaid pahameelt – ükski mees ei taha, et naine talle valetaks. See paneb mõtlema, mida sa talle veel valetanud oled. See on täiesti normaalne, et naine ei saa alati orgasmi, seega pole ka mõtet valetada.

Lause nr 2Ära kunagi võrdle oma meest tema isaga. Ära ütle talle: “Sa oled täpselt samasugune nagu su isa.” Mehed ei taha, et neid nende isadega võrreldakse, nii see on ja sinna pole midagi parata! Nii tekitad sa oma mehes ängi ja teie suhtele ei mõju see sugugi hästi.

Lause nr 3Kui sinu kallim on oma tööst ilma jäänud, siis anna talle aega toibumiseks, enne kui ta uut tööd otsima peab hakkama. Kõige hullem asi, mida sa sellises olukorras öelda saaksid, on: “Sa polegi juba uut tööd leidnud?” Mees tahab end tunda perepeana ja raha on meeste jaoks väga hell teema. Ta teab ise ka, et ta peab oma perekonda üleval pidama ning võid kindel olla, et kui tegu on vähegi mõistliku mehega, suudab ta endale iseseisvalt uue töökoha leida. See kui naine hakkab oma mehele peale käima, et too kiiremas korras uue töökoha leiaks, lõppeb suure tüliga ja ära imesta, kui sinu kallim otsustab hoopis sõpradega välja õlut jooma minna! Seda sa ju ei taha! Toeta oma meest heas ja halvas.

Allikas: www.yourtango.com