3 ASJA, MIDA ÜKSKI NAINE valentinipäeval teha ei tohiks

Iga aasta 14. veebruaril tähistatakse pea kõikjal maailmas Valentinipäeva, mida võib nimetada ka sõbrapäevaks. Eestisse jõudis see tähtpäev alles 1980. aastate lõpus, ent tänaseks on sellest kujunenud kaunis traditsioon, mida tasub kindlasti meeles pidada.

Iga aasta 14. veebruaril tähistatakse pea kõikjal maailmas valentinipäeva, mida võib nimetada ka sõbrapäevaks. Eestisse jõudis see tähtpäev alles 1980ndate aastate lõpus, ent tänaseks on sellest kujunenud kaunis traditsioon, mida tasub kindlasti meeles pidada.

Romantilises plaanis peavad paljud naised 14. veebruari väga tähtsaks ning mõni ehk isegi tähtsustab seda pisut üle, avaldades liigset survet ka oma kallimale. Vaatamata sellele, et valentinipäev on armastuse päev, ei tasu seda liiga tõsiselt võtta, sest tegu on siiski sündmusega, millele meie ühiskond on ise aluse pannud.

Allpool on välja toodud kolm asja, mida ükski naine valentinipäeval teha ei tohiks:

1. Ära palu tema kätt

Isegi kui sa oled pikka aega oodanud, et mees sulle abieluettepaneku teeks, siis valentinipäeval ise seda teha ei tasu. Pigem vali selleks mõni päev, mis teie kahe suhtes on kuidagi eriline, mitte massidele suunatud tähtpäev.

2. Ära kuluta liigselt raha

Valentinipäev on reklaamitööstuses oluline päev, sest inimesed tunnevad vajadust ja survet rohkem raha kulutada, kuid tegelikkuses ei ole seda vaja. Sa ei pea kulutama rohkem raha, kui sinu eelarve lubab ning kui juhtub, et sa ei saa võimaldada kingituse ostmist, siis ära tee seda. Kingi oma kallimale emotsioone ja aega, need on kõrgema väärtusega kui materiaalsed esemed.

3. Ära teeskle

On naisi, kes leiavad, et nad võiksid teeselda, et nad ei teagi, mis päev on valentinipäev ja siis salamisi loodetakse, et mees teeb ootamatult suure kingituse. Kui sa teeskled, et sa ei teagi, et on valentinipäev, siis ära üllatu, kui see päev sinu jaoks just nii ka möödub – nagu seda poleks olnudki.

Allikas: elitedaily