3 ASJA, MILLE KOHTA mehed oma naistele valetavad

Mehed armastavad murevaba elu ning kõige ebameeldivam asi nende jaoks on see, kui naine näägutab, on vihane või alles hakkab vihahoogu üles tõmbama. Enamasti teevad mehed kõik selleks, et õhk oleks rahulik ja naine õnnelik - nii saavad ka nemad ennast hästi tunda.

Mehed armastavad murevaba elu ning kõige ebameeldivam asi nende jaoks on see, kui naine näägutab, on vihane või alles hakkab vihahoogu üles tõmbama. Enamasti teevad mehed kõik selleks, et õhk oleks rahulik ja naine õnnelik – nii saavad ka nemad ennast hästi tunda.

See aga tähendab ühtlasi ka seda, et teatud asjade kohta kipuvad mehed oma naistele valetama, sest nii pääsevad nad tülidest. Kuid millised on kõige tavalisemad asjad, mille kohta pea iga mees on vähemalt korra elus oma naisele valetanud?

1. Sõpradega kokkusaamine, et baari minna

Vahel tajub mees, et see pole sugugi see, mida naine kuulda tahab – et ta läheb peale tööd sõpradega baari istuma ja võtab seal mõned joogid. Kui ta teab juba ette, et naisele see mõte kohe sugugi ei meeldi, siis ta lihtsalt mõtleb välja mõne vale, mis päästab ta tülist. Näiteks et tööl läheb kauem või et ta peab sõpra mõne olulise asjaga aitama.

2. Naise välimus

Naistel on head ja halvad päevad ning halbadel päevadel tundub, justkui kõik oleks valesti ja miski ei sobi. Just nendel päevadel tuleb ette ka seda, et naine uurib oma mehelt, mida tema arvab – kas ta on näiteks paksuks läinud või kas ta peaks midagi oma välimuse juures muutma. Sellises olukorras on kogenud mees juba targem ja teab, kuidas olukorda lahendada nii, et naine ei solvuks. Ta lihtsalt valetab ja ütleb, et kõik on väga kena ja ta teeb seda isegi siis, kui ta tegelikult leiab, et sa tõepoolest võiksid paar kilogrammi alla võtta.

3. Võõrad naised

Armukadedus on inetu asi, ent ilmselt kõik inimesed on seda vähemalt korra elus tunda saanud ning käitunud lapsikult. Kui mees näeb ilusat naist ja jääb teda silmitsema, siis on loomulik, et tema enda naises kerkib kahtlus ja ta võib muutuda armukadedaks. Kui aga naine küsib mehe käest, kas ta peab seda teist naist ilusaks, siis ei hakka tark mees endale ise probleeme tekitama ja ütleb, et ta on küll kena, aga mitte nii kena kui tema enda naine. Seda ütleb ta isegi siis, kui ta tegelikult teistmoodi mõtleb.

Allikas: askmen