3 ASJA, MILLE PÄRAST ÜKSKI NAINE ei peaks kunagi vabandust paluma

Lisa kommentaar
3 ASJA, MILLE PÄRAST ÜKSKI NAINE ei peaks kunagi vabandust paluma

Tihtipeale tunneme me piinlikkust või ebameeldivustunnet ka olukordades, kus ei peaks tegelikult ennast üldse halvasti tundma. Mõni naine tunneb seda sellepärast, et tal on keskmisest madalam enesehinnang ja mõni naine on lihsalt kasvanud üles pisut teistmoodi keskkonnas, kus naisi on ehk liigselt alla surutud.

Tihtipeale tunneme me piinlikkust või ebameeldivustunnet ka olukordades, kus ei peaks tegelikult ennast üldse halvasti tundma. Mõni naine tunneb seda sellepärast, et tal on keskmisest madalam enesehinnang ja mõni naine on lihtsalt kasvanud üles pisut teistmoodi keskkonnas, kus naisi on ehk liigselt alla surutud.

On asju, mille pärast ükski naine ei pea mitte kunagi vabandust paluma ning allpool on neist välja toodud kolm olukorda:

1. Sul on elus kõik hästi ja sa oled õnnelik, kui äkki kellelgi sinu tutvusringkonnast läheb midagi halvasti.

Kui sina ei ole selles süüdi, et tema elus ei ole kõik hästi, siis ei tohiks sa ennast ka kuidagi halvasti tunda – igal inimesel tuleb elus ette paremaid ja halvemaid päevi ning häid päevi tuleb alati nautida. Ära vabanda mitte kellegi ees, kui sul on täna hea päev.

2. Sa oled mõnes olukorras liiga emotsionaalne. 

Emotsioonide näitamine tähendab tugevust ning see on inimesele vaimselt kasulik – jättes tunded enda sisse, hakkavad need kuhjuma ja valmistavad meile sisemiselt rasket koorumust, mida peab sinu hing kandma. Kui sa tunned, et mõnes olukorras tekib sulle ehk pisut liigselt emotsioone, siis ära vabanda ega ole sellest kuidagi ehmunud. Ela oma emotsioonid alati välja – kõik inimesed on erinevad ja nad ei pea vabandama, et nad selliseks loodud on.

3. Sa väljendad oma ausat arvamust, kui seda sinult küsitakse.

Kui sinult on juba arvamust küsitud ja sinu vastus on ehk teistele ootamatu ja pole see, mida nad sinult kuulda oleksid tahtnud, siis see ei tähenda, et sa peaksid ennast halvasti tundma. Ära vabanda selle pärast, et sa oled aus! Ole alati aus ja hinda seda joont iseenda juures. Vahel on just need inimesed, kelle arvamus teiste omadest erineb, õigel teel.

Allikas: mindbody