3 ASJA, MILLELE MEHED enne naisega seksimist mõtlevad

Huvitav, millised mõtted keerlevad mehe peas enne kui ta naisega voodisse heidab? Kui koos on oldud pikki aastaid, siis ei tunne kumbki osapool enam muret väiksemate detailide pärast, ent kui suhe on alles esimeses faasis ja koos on oldud lühikest aega, siis tunnevad mõlemad osapooled kerget pinget. 

Huvitav, millised mõtted keerlevad mehe peas enne, kui ta naisega voodisse heidab? Kui koos on oldud pikki aastaid, siis ei tunne kumbki osapool enam muret väiksemate detailide pärast, ent kui suhe on alles esimeses faasis ja koos on oldud lühikest aega, siis tunnevad mõlemad osapooled kerget pinget. 

Meestel käib enne naisega seksimist tavaliselt peast läbi kolm välkkiiret mõtet.

1. Naise keha üldpilt

Esimene mõte, mis mehe peast läbi käib, on: “Ta on nii ilus!”. Praegusel hetkel nad ei märka naise vigu, nad ei näe tselluliiti ega voldikesi sinu kõhul. Vahetult enne seksi tabab meest joovastuse laine ja ainus, mida ta märkab, on sinu positiivseimad küljed.

3. Esimene poos 

Samal ajal kui te suudlete ja ta riietab sind lahti, jookseb tema peast läbi mõte, milliseid poose te proovida võiksite ja millise poosiga ta alustada võiks. Ta ei arutle sel teemal oma peas, ent siiski ta teeb kiire analüüsi.

7. Unusta mõtlemine

Kui tema peast on läbi käinud kümneid erinevaid imepisikesi mõttekillukesi ja eelmäng muutub üha intensiivsemaks, unustab ta ühel hetkel kõik muu ja keskendub ainult sinule. Kuni te pole seksini jõudnud, käib mehe peas kiire mõttetöö, kuid seksi ajal unustab ta kõik ja edasine läheb loomulikku rada pidi.

Allikas: Geniusbeauty.com