3 FOTOT, MIDA VALLALINE naine Facebooki kunagi riputada ei tohiks

Vaba ja vallaline olla on igati tore, ent enamasti soovivad naised endale siiski kaaslast leida ning tänapäeval on sotsiaalmeedia siinkohal üsnagi suureks abimeheks. Interneti teel on imelihtne tuttavaks saada, ent selleks, et sa saadaksid välja õigeid signaale, tuleks olla ettevaatlik piltide üles riputamisega - mitte kõik fotod pole sobilikud!

Vaba ja vallaline olla on igati tore, ent enamasti soovivad naised endale siiski kaaslast leida ning tänapäeval on sotsiaalmeedia siinkohal üsnagi suureks abimeheks. Interneti teel on imelihtne tuttavaks saada, ent selleks, et sa saadaksid välja õigeid signaale, tuleks olla ettevaatlik piltide ülesriputamisega – mitte kõik fotod pole sobilikud!

Kui sina tead iga oma Facebooki või Instagrami üles riputatud pildi tausta ja tagamõtet, siis võhivõõras seda loomulikult ei adu ning väga lihtne on seksikas poosis fotot hoopiski teistmoodi tõlgendada. Nüansid on siinkohal üsnagi detailsed ning selleks, et sul oleks suurem tõenäosus leida endale sobilik elukaaslane, tuleks kindlasti vältida kolme sorti piltide avaldamist.

1. Peopildid

Peo alguses tehtud fotod ning need, kus sa oled kaine, on igati sobilikud, ent loojas silmadega pilte ei tohiks kindlasti internetti üles riputada, sest see jätab mulje, justkui muud sa elult ei ootakski kui pidutsemist ja alkoholi. Pigem riputa üles fotosid oma kirglikest hobidest ja sellest, mille vastu sa sügavalt huvi tunned – nii tõmbavad fotod just nende inimeste tähelepanu, kellel on sarnased huvid.

2. Liiga paljastav ja seksikas poos

See jätab lihtsalt väga odava ja meeleheitliku mulje ning loomulikult tõmbavad paljastavad fotod ligi kõikvõimalikke vastassoo esindajaid, kellest sa suure tõenäosusega sugugi huvitatud ei ole. Tähelepanu võiks püüda kuidagi teistmoodi – liiga karjuv foto ei mõju intelligentselt, vaid labaselt.

3. Fotod eelmistest suhetest

Kui sa oled valmis elus edasi minema ning oled huvitatud uutest tutvustest, siis kindlasti ära jäta võõrastele nähtavatesse albumitesse pilte oma eelmiste kallimatega. See tekitab paratamatult küsimusi, kas sa ikka oled temast üle saanud ning võib tekkida ka arusaam, et te olete ikka veel koos. Kui sa tahad alustada uuesti, siis tee seda puhtalt lehelt ja hoia fotod eelmistest suhetest vaid endale nähtavas kohas.

Allikas: sheknows