3 huvitavat omadust, mis mehed pöördesse ajavad

Mehed armastavad silmadega, seda me teame juba ammu. Ent väga suurt mõju mängib ka meeste alateadvus, mille üle nad ise muidugi kontrolli ei oma ning just mehe alateadvus on see, mis langetab otsuse - kas sellest naisest võiks saada minu laste ema või mitte. Ajakiri Business Insider avalikustas sel teemal hiljuti põneva artikli!

Mehed armastavad silmadega, seda me teame juba ammu. Ent väga suurt mõju mängib ka meeste alateadvus, mille üle nad ise muidugi kontrolli ei oma ning just mehe alateadvus on see, mis langetab otsuse – kas sellest naisest võiks saada minu laste ema või mitte. Ajakiri Business Insider avalikustas sel teemal hiljuti põneva artikli!

Mida mehed alateadlikult naiste juures tähele panevad ja mida nad naise valikul kõige olulisemaks peavad – allpool on kolm naiselikku omadust, millele ükski mees vastu ei saa! See on neile sisse kodeeritud!

1. Puusade ja talje vaheline suhe!

Ehk siis mida kurvikam, seda parem. See ei tähenda, et nad otsiksid naist, kellel oleks Kim Kardashiani tagumik, vaid hoopis seda, et kui naise talje on sale ja puusad silmnähtavalt laiemad, siis see mõjub neile atraktiivselt. See paneb mehe alateadlikult tajuma, et tegu on naisega, kes on viljakas. Seega kleidid ja seelikud, mis rõhutavad kitsast taljet ning puusajoont, mõjuvad vastasugupoole silmis vägagi võluvalt.

2. Terved ja tugevad juuksed ning hambad!

Märk tugevast tervisest, ei midagi muud. Muidugi on terveid juuksed ja naeratust ka ilus vaadata, see on ilmselge. Hoolitse oma juuste ja hammaste eest ning võid olla kindel, et see mõjub meestele paremini kui paks meigikiht ja juuksepikendused.

3. Kaunis välimus ka ilma meigita ja sära silmades!

Kui sinu näonahk on kaunis ja terve, siis tähendab see, et ka sinu tervis on korras ja sa ei kannata stressi käes. Stress rikub näonaha ning võtab ka silmist selle võluva sära. Meestele meeldivad elurõõmsad ja energilised naised, kes ei kurda peavalu üle ega vaevle stressi käes. Särav pilk ja kaunis jume on see, mis iga mehe ära võlub. Õpi iseennast armastama, saada stress pikalt ja hoolitse oma keha eest – see ongi kauni jume saladus.

Kokkuvõttes on kõik need punktid igati loogilised ja midagi keerulist siin pole. 

Allikas: elle.com