3 INETUT NAHAPROBLEEMI, mille võid saada seksides

3 INETUT NAHAPROBLEEMI, mille võid saada seksides

Intiimpiirkonnas olev nahk on tundlikum ja õrneb ning seksuaalse erutuse osas on see pigem positiivne, ent teisest küljest on siinkohal ka paar negatiivset nüanssi, millele tuleks kindlasti tähelepanu pöörata. Nimelt võib seksiga kaasneda ka ebameeldiv nahaärritus intiimpiirkonnas ja seda mitmel põhjusel.

Intiimpiirkonnas olev nahk on tundlikum ja õrnem ning seksuaalse erutuse osas on see pigem positiivne, ent teisest küljest on siinkohal ka paar negatiivset nüanssi, millele tuleks kindlasti tähelepanu pöörata. Nimelt võib seksiga kaasneda ka ebameeldiv nahaärritus intiimpiirkonnas ja seda mitmel põhjusel.

Allpool on välja toodud kolm inetut nahaprobleemi, mille võid saada seksides:

1. Allergiline reaktsioon kondoomist

Kondoomi valikul tuleb paraku katse-eksitusmeetodit praktiseerida, sest kunagi ei tea, milline neist nahka ärritada võib, ent selle ohuga tasuks arvestada.

2. Kriimustus nahal, mis hakkab hõõruma

Seksides võib nahk kriimustada saada ja kui ärritada saanud piirkond on näiteks aluspesu kandmise kohal, võib sellest hiljem lausa punetav laik kujuneda. 

3. Allergiline reaktsioon sperma või isegi mehe poolt kasutatud kreemi või mõne muu nahahooldustoote vastu

Mehe sperma võib tõepoolest tekitada allergiat ja täpselt samamoodi võib allergilise reaktsiooni esile kutsuda ka kreem või seep, mida mees kasutab. Kõik oleneb sellest, kui tundlik sinu nahk on.

Allikas: askmen