3 INETUT VIGA, MIDA NAISED peale seksi teevad

Peale vahekorda ei mõtle ilmselt keegi sellele, kas ja mida ta nüüd tegema peaks ning enamasti veedetakse mõnusalt aega oma kallima seltsis. Siiski tuleks ennast peale seksi voodist püsti ajada ja seda oma intiimtervise nimel - siinkohal teevad paljud naised üsnagi mitu viga.

Peale vahekorda ei mõtle ilmselt keegi sellele, kas ja mida ta nüüd tegema peaks ning enamasti veedetakse mõnusalt aega oma kallima seltsis. Siiski tuleks ennast peale seksi voodist püsti ajada ja seda oma intiimtervise nimel – siinkohal teevad paljud naised üsnagi mitu viga.

Allpool on välja toodud kolm levinumat viga, mida paljud naised peale seksi teevad:

1. Intiimpiirkonna mittepesemine

Intiimpiirkonda tuleks peale seksimist alati pesta ning selleks tuleks kasutada spetsiaalselt intiimpiirkonnale mõeldud õrna looduslikku seepi, mis ei ärrita nahka ning eemaldab bakterid. 

2. Vedeliku mittetarbimine

Organism vajab vedelikku peale igat füüsilist tegevust ning ka seksiga kaasneb väiksemal või suuremal määral vedelikupuudus. Joo klaas vett või vajadusel rohkem.

3. Kiiresti riietumine

Intiimpiirkond vajab õhku – peale seksi ei tohiks kindlasti esimese asjana aluspükse jalga tõmmata, sest just nii võivad alguse saada mitmed nakkushaigused. Pärast duši all käimist lase oma intiimpiirkonnal veel kümme minutit kuivada ning alles seejärel riietu.

Allikas: womenshealthmag