3 KINGITUST, MIDA ÜKSKI MEES ei taha naiselt jõuludeks saada

3 KINGITUST, MIDA ÜKSKI MEES ei taha naiselt jõuludeks saada

Kauaoodatud jõulupühad on peagi käes ning aeg on pöörata tähelepanu kingituste ostmisele, mis aga tihtipeale pole sugugi nii lihtne. Inimesed ja nende eelistused on erinevad ja seega on üsnagi raske leida, kingitust, mis igale meesterahvale meeldiks, ent on olemas asju, mida keegi neid jõuludeks saada ei taha.

Kauaoodatud jõulupühad on peagi käes ning aeg on pöörata tähelepanu kingituste ostmisele, mis aga tihtipeale pole sugugi nii lihtne. Inimesed ja nende eelistused on erinevad ja seega on üsnagi raske leida kingitust, mis igale meesterahvale meeldiks, ent on olemas asju, mida keegi jõuludeks saada ei taha.

Mehed on kohati nagu väikesed lapsed ja enamik tunnistab seda isegi. Kui teemaks on kingitused, siis ei taha nad oma naiselt kindlasti saada kolme kingitust:

1. Sokid

Sokid on loomulikult vajalikud ning meestel kulub neid lausa lõpmatus koguses, ent jõuludeks ei taha keegi endale sokke saada. See pole kingitus, mis lööks silma särama.

2. Millegi parandamine mehe eest

Kindlasti leidub neid, kes mõtlevad, et kui kinkida mehele nii-öelda teenus, et keegi parandab tema eest katkise kodumasina ära, siis mees on kohe õnnelik. Kindlasti on, aga ta ei taha seda endale jõulukingituseks. 

3. Jõusaali kinkekaart või muu sarnane asi

Kui mehel on aastatega tekkinud mõned ülekilod, siis loomulikult oleks asjalik ennast käsile võtta, aga jõuludeks trennikaardi kinkimine võib pühademeeleolu sootuks ära rikkuda. Pigem valmistage pühade ajal pisut tervislikum jõululaud ning võtke kaaluteema jutuks peale jõulupühi.

Allikas: sheknows