3 LIHTSAT NIPPI, kuidas oma suhet hoida

Tihti räägitakse sellest, et suhte elus hoidmiseks peab vaeva nägema. Õnneks on olemas ka muid lihtsaid viise, kuidas oma suhet väärtustada ja hoida. Toome teieni neist kolm kõige tähtsamat. 

Pöörake üksteisele tähelepanu

Tegu ei ole mitte millegi keerulisega: osadele meeldib kallistada, musitada ning vahetada oma kallimaga paar ilusat sõna. Aega selleks ei kulu rohkem kui mõned sekundid, kui sa just ei soovi hetkeks peatuda ja aega maha võtta, mis on ka suurepärane mõte. Igapäevaelus leidub palju väikeseid hetki, millal teisele tähelepanu pöörata – kui lähete tööle, kui tulete koju, lähete magama, ärkate jne. Sellest, et te oma kallimale tähelepanu ei pööra, tuleb kiiresti halb harjumus. Et hakkaksite üksteisele igapäevaselt jälle tähelepanu pöörama, võib kuluda aega ning nõuda harjumist.

Öelge üksteisele ilusaid asju

Kuidas te seda teete, sõltub täielikult teist endist: võite üksteisele komplimente teha, juhtida tähelepanu millelegi armsale või rääkida positiivsetest tunnetest, mis teil teineteise vastu on. Argielus on tavaline, et partnerid räägivad omavahel sellest, mis on päeva jooksul juhtunud, jagatakse kohustusi või räägitakse, mis on pahasti. Kuigi suhtes on justkui kõik hästi ning omavahel vahetatakse ka armuavaldusi, siis enamikule meist meeldib kuulda, mis on sinus sellist, mis kallimale meeldib. Asjaolu, et juhid teadlikult tähelepanu postiivsetele asjadele, mõjub suhtele hästi. Kui sulle ei meeldi näost näkku rääkida, siis saada kasvõi sõnumeid.

Üllata partnerit väikeste asjadega

Enamik inimesi armastab väikeseid üllatusi, mis näitavad, et nende peale on mõeldud. Juba asjaolu, et partner on ostnud kinopiletid või broneerinud laua restorani, teeb südame soojaks. Üllatus ei pea olema kallis ega aeganõudev, vaid see võib olla poest kaasa ostetud väikene lillekimp, käsitööõlu või kallima lemmikšokolaad.

 

allikas: Ilta Sanomat