3 lihtsat tõde, mis panevad kõik mehed sinusse armuma

3 lihtsat tõde, mis panevad kõik mehed sinusse armuma

  Kas poleks mitte tore, kui sa suudaksid ükspuha, millise mehe endasse armuma panna? Või veel parem – oma unistuste mehe… See võib tunduda võimatu, kuid tegelikult on kõikidel meestel ühed ja samad vajadused, seega reaalselt peaks olema võimalik iga mehe südant võita. Ameerikast pärit ning rahvusvaheliselt tunnustatud suhte-ekspert Michael Fiore on välja selgitanud kolm lihtsat tõde, mida ta on tänaseks õpetanud juba tuhandetele naistele üle kogu maailma! Tema sõnul need toimivad ja ega muidu teada ei saagi, kui järgi ei proovi.  

Kas poleks mitte tore, kui sa suudaksid ükspuha, millise mehe endasse armuma panna? Või veel parem – oma unistuste mehe… See võib tunduda võimatu, kuid tegelikult on kõikidel meestel ühed ja samad vajadused, seega reaalselt peaks olema võimalik iga mehe südant võita.

Ameerikast pärit ning rahvusvaheliselt tunnustatud suhteekspert Michael Fiore on välja selgitanud kolm lihtsat tõde, mida ta on tänaseks õpetanud juba tuhandetele naistele üle kogu maailma! Tema sõnul need toimivad ja ega muidu teada ei saagi, kui järgi ei proovi.

Siin need on:

1. Mehed vihkavad klammerdujaid! Sa pead mehele teada andma, et sul pole teda tegelikult vaja. Meestele meeldivad naised, kes teavad oma väärtust, nad armastavad iseennast, on enesekindlad ning näitavad seda ka välja. Ära jookse mitte kunagi ühelegi mehele järgi, ära helista talle liiga tihti – üks kõne ja kui ta ei vasta, siis see ei tähenda, et sa natukese aja pärast uuesti peaksid helistama. Nii jääd sellest mehest üsna kiirelt ilma. Hoia distantsi!

2. Mehed vihkavad draamat! Tegelikult me ju teame, et meestele ei meeldi draama, miks me siis korraldame stseene, loobime asju, nutame? Õpi ennast ja oma emotsioone kontrollima ja saavutad kontrolli ka mehe üle. Meestele meeldib veeta aega naise seltsis, kes suudab tekitada mõnusa ja rahuliku atmosfääri. Kontrolli oma emotsioone!

3. Mehed tahavad ise olla jahtijad! Lase mehel ennast taga ajada, ära ole kättesaadav. Mees hindab sind palju kõrgemalt, kui ta peab vaeva nägema, et sind endale saada! Ole enesekindel, rahulik, positiivne ja lase mehel sinu tähelepanu saamise nimel vaeva näha. Kontrolli mängu, aga ära seda talle muidugi ütle!

Allikas: www.justformetoday.com