Reklaam sulgub sekundi pärast

3 LOLLI VIGA, miks sa kohtingul käies head meest ei saa

Kohtamas käimine ning uute inimestega tutvumine on enamasti siiski ühel kindlal eesmärgil - leida enda kõrvale kaaslane, kellega luua perekond ning minna ühiselt läbi elus ette tulevatest raskustest ja rõõmudest. Paraku teevad paljud naised aga kohtingul käies vigu ning ekspertide sõnul ongi see põhjuseks, miks nad endale head meest ei leia.

Kohtamas käimine ning uute inimestega tutvumine on enamasti siiski ühel kindlal eesmärgil - leida enda kõrvale kaaslane, kellega luua perekond ning minna ühiselt läbi elus ette tulevatest raskustest ja rõõmudest. Paraku teevad paljud naised kohtingul käies vigu ning ekspertide sõnul ongi see põhjuseks, miks nad endale head meest ei leia.

Allpool on välja toodud kolm lolli viga, mida paljud naised teevad:

1. Valetamine

Uue mehega tutvudes sa ilustad oma elu ja iseennast ning valetad. Paraku ei saa sellisest käitumisest kasvada välja tugevat suhet.

2. Pealesurumine

Kui sa tunned, et oled leidnud selle õige, siis tasub alguses siiski pigem tagasihoidlik olla ja ennast mitte peale suruda. Mehed vajavad oma tunnetes selgusele jõudmiseks aega ning survestamine mõjub neile ahistavalt.

3. Minevik

Sa oled minevikus haiget saanud ning ei suuda sellest lahti lasta. Mitte kunagi ei tohiks oma minevikku võtta kaasa uude suhtesse - lase minevikust lahti.

Allikas: Your Tango