3 MÄRKI, et mees petab sind verinoore armukesega

Petmist võib ette tulla igas suhtes ning paraku ei ole selle eest kaitstud ka kõige tugevamad paarid. Enamasti tekib antud situatsioon siiski suhetes, kus üks osapool tunneb end mingil määral õnnetuna või ei saa ta oma kallimalt seda, mida ta vajab - seda nii emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil.

Petmist võib ette tulla igas suhtes ning paraku ei ole selle eest kaitstud ka kõige tugevamad paarid. Enamasti tekib antud situatsioon siiski suhetes, kus üks osapool tunneb end mingil määral õnnetuna või ei saa ta oma kallimalt seda, mida ta vajab – seda nii emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil.

Kuidas aga saada aru, et sinu kallim on endale tunduvalt noorema armukese leidnud?

Allpool on välja toodud kolm levinumat tundemärki:

1. Ta kritiseerib sinu välimust

Ta on hakanud sinu välimust varasemast tunduvalt rohkem kritiseerima ning võimalik, et ta soovitab sul isegi ilukirurgi poole pöörduda. 

2. Ta on hakanud oma välimuse eest rohkem hoolitsema

Kui ta varem trennis ei käinud, siis nüüd treenib ta hoolsalt, sööb tervislikumalt, valib noortepäraseid riideid ning shoppab varasemast rohkem.

3. Tal on ootamatult vähem raha

Sul pole õrna aimugi, mille peale ta oma raha kulutab, kuid tal on seda nüüd palju vähem ning sinu peale ta seda enam kulutada ei taha.

Allikas: Your Tango