3 MÄRKI, ET sa oled teistest naistest intelligentsem

6 kommentaari
3 MÄRKI, ET sa oled teistest naistest intelligentsem

Loll olla on lihtne – tegelikult vastab see igati tõele, sest loll inimene lihtsalt teab elust vähem ja ei taju reaalsuses olevaid negatiivseid nüansse ja ohtusid nii nagu tark inimene seda teeb. Kuid millised on need märgid, mis viitavad, et sa oled oma seltskonnas teistest intelligentsem?

Loll olla on lihtne – tegelikult vastab see igati tõele, sest loll inimene lihtsalt teab elust vähem ja ei taju reaalsuses olevaid negatiivseid nüansse ja ohtusid nii, nagu tark inimene seda teeb. Kuid millised on need märgid, mis viitavad, et sa oled oma seltskonnas teistest intelligentsem?

Analüüsi läbi allpool välja toodud kolm punkti ja saad teada, kas sa oled teistest intelligentsem või mitte:

1. Sa mõtled rohkem, kui räägid

Sul on alati peas palju kõikvõimalikke põnevaid ideid, mis vajavad sügavamat analüüsi ja uurimist ning sa otsid pidevalt vastuseid oma küsimustele. Sulle pakuvad huvi dilemmad ja sa jääd alati inimeste öeldud lauseid oma peas analüüsima, sest inimpsühholoogia on sinu silmis võrratu teema. Sulle pakuvad huvi targad inimesed, kes mõtlevad teistmoodi ja oskavad asju näha palju detailsemalt kui enamik – sa tunned tõmmet intelligentsete inimeste poole.

2. Raske on armuda

Sinu mõttemaailmas on raske leida endale kaaslast, kes suudaks sinuga kaasa mõelda ja oleks sinuga samal tasemel. Endast rumalama inimesega sa koos olla ei suudaks, see lämmataks sinu mõttemaailma ja nägemuse elust. Vastassugupoolele võib sinu intelligentsus pigem hirmutav tunduda ja seega oled sa pigem hea sõber, kellelt nõu küsida. Kui sa kohtad kedagi, kes võiks sulle huvi pakkuda, jääd pikaks ajaks analüüsima ja ohtusid üle vaatama ning tulemusena muutub armumine sinu jaoks väga keeruliseks.

3. Töö võib sulle igavust valmistada

Sinu aju vajab uusi väljakutseid, mis pakuvad sulle pinget ja sunnivad sind oma mugavustsoonist välja astuma. Rutiinne töö tapab sinu inspiratsiooni ja sel põhjusel otsid pidevalt uusi väljakutseid. Kõrge intelligentsiga inimesed otsivad pidevalt uusi väljundeid, kuidas elu ja töö enda jaoks põnevaks muuta. Rutiin nüristab sind.

Allikas: redbookmag